Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor szünetet kért a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szünetet kért a barátotok (barátnőtök), később mi történt? Kibékültetek vagy szakítottatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szünet az a szakítást jelenti,csak fél kimondani. És ezért "Szünetet kér"
2010. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amikor szünetet kért, mondtam, h "jó, akkor hagyjuk a pic.sába az egészet" ez történt és jól tettem

17/F

2010. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy olyan fiú,aki szünetet kért,megbeszéltük(ő kérte), h. addig ne is jöjjünk össze senkivel,amíg csak szünet,de ő már aznap megcsalt, de rá pár hét múlva visszakönyörögte magát, persze igent mondtam mert szerettem,de ezt még egy párszor eljátszotta h. szakított aztán visszakönyörgés.AMikor megtudtam h. azért szakított mindig mert láthatáron volt egy másik lány és nem jött össze vele és utána könyörögte vissza magát(szóval ha nincs ló, jó a szamár is),akkor végleg megmondtam neki, h. ne is próbálkozzon többet,mert nem fogom visszafogadni,akkor megilyedt,és már nem mert játszadozni velem,de nem is fogadtam vissza többet.
2010. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is kértem már szünetet, de csak azért mert kis fiatal liba voltam és nem mertem őszintén megmondani, hogy már nem szeretem.Azóta ilyen nincs, nem kérek és nem adok.
2010. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem volt még ilyen, de barátnőm párja szünetet kért 4 hónap után, mert nem tudta, hogy szereti-e a barátnőmet. (szinte minden nap együtt voltak és a fiú kicsit besokallt) Volt 2-3 hét szünet, addig nem nagyon beszéltek, de nem is csalták meg egymást. A srác aztán rájött, hogy nagyon szereti a barátnőmet, azóta már 2 éve együtt vannak és imádják egymást, és a pasi is teljesen oda van a barátnőmért. :) Rájuk nagyon jó hatással volt a szünet, vmiért sokkal nagyobb lett a szeretet, főleg a fiú részéről. :D Amúgy 16l és 20f évesek voltak a szünetnél. :)
2010. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Közvetlen a szünetkérés után szakítottam vele. Egyébként ilyen egyszer fordult elő. Aki szünetet kér, azzal nagyon nagy baj van. Vagy a kapcsolattal, vagy az ő érzéseivel, mindenesetre én úgy gondolom, nem engedhető meg az a luxus és az a tiszteletlenség, hogy szünetet kérjek. Dolgokat átgondolni ilyen megalázó dolgok nélkül is lehet.
2010. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hmm. Tőlem egyszer kértek szünetet. Utána még összejöttünk, rá nem sokára kiraktam mint macskát...

Amúgy meg, felmelegítve csak a töltött káposzta jó, az sem mindig.

2010. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor a barátomtól szünetet kért az excsaja, összejött velem, három éve együtt is vagyunk. Én nem fogok szünetet kérni...
2010. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A párommal az elmúlt 5 év alatt volt, hogy szüneteltünk párszor. De visszagondolva ezek szerintem nem voltak komolyak. Mindig egy nagyobb veszekedés után dobta oda valamelyikünk, hogy pihenjünk egy kicsit. Ennek az lett a következménye, hogy még aznap kibékültünk úgymond (normálisan beszéltünk egymással, nem haraggal), csak telefon volt 1-2-3 napig, aztán újra együtt voltunk. 1-1 ilyen külön töltött nap pedig jótékony hatással lehet a kapcsolatra, ha épp besokalltatok. :)

21/L

2010. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát mikor szünetvan ,akkor már romlik a kapcsolat, és utána se lesz jobb. jön még egy szünet, vagy szakítás.
2010. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!