Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz indulatú emberek ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz indulatú emberek ellen, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy csajjal, csinos stb minden, nagyon sokan odáig vannak érte meg sok mindenkinek tetszik, tehát eléggé népszerű csaj szinte mindenki ismeri. És egy suliba járunk 3 napja vagyunk együtt azóta nagy csomószor meg kaptam hogy ilyen csicskának mint én hogy lehet ilyen nője.. balhézni nem szeretnék, mit tegyek ezek ellen?? :S 16/F
2010. nov. 10. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
csak a dagadtak és a törpék rosszindulatúak
2010. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értelmes választ kaphatnék??
2010. nov. 10. 13:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik füleden be a másikon ki.

Nem kell foglalkozni vele.Ha látják,hogy magasról leszarod,hogy mit mondanak előbb-utóbb abbahagyják.A legtöbben csak irigységből mondják...De tudod minden csoda 3 napig tart.Még friss hír,hogy együtt jártok ezért csámcsognak rajta..

2010. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van 100% osan mert ha azt mondom nekik, hogy szeretnétek ilyen lányt magatok mellé meg csak az lenne hogy ilyen kemény vagy stb aztán meg balhé..
2010. nov. 10. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:
legy kemeny akkor.. neha nem art:)
2010. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Áá nagyon rossz hogy nem születtem balhésnak:S konfliktus kerülő vagyok és ezt tudja mindenki, csak mikor nagyon kell akkor balhézok de akkor viszont nagyon, és ezt meg senki se tudja és így én vagyok a csíra.
2010. nov. 10. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni mindig is lesznek emberek akik rosszindulatoak lesznek irigykednek más életére boldogságára ne ezekről jobb tudomást se venni hogy vannak ilyen jó emberek"
2010. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szarni rá kit mond... a csajod és kész. a többik meg irigyek :D
2010. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) Rendesek vagytok:)
2010. nov. 10. 18:04
 10/11 anonim válasza:
nem baj,legyél továbbra is "csíra" (aki szerint az a csíra aki nem balhézik az egy fasz) és majd ha telibe baszod az embert akkor milyen ciki lesz hogy "csíra" kiütötte :D
2010. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!