Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen. Mit tegyek? Segìtsetek!

Figyelt kérdés
Van 1 fiù,aki màr 2 ève szerelmes belèm. Ès a 2 èv ùgy telt el,h 1x baràtok 1x együtt. Most èpp együtt vagyunk,de azèrt,mert azt hittem,h ha nem azt mondom,h igen,akkor elveszìtem a baràtsàgàt. Közbe meg nekem màr nyàr òta tetszik a legjobb baràtja. Lassan gyakrabban gondolok a baràtjàra,mint rà. Nem is tudnàm kiverni a fejemböl, mert mindig 3man lògunk. Mit tegyek? (bocsi,h ìgy ìrtam,csak mobilnet.:-()
2010. nov. 9. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Ásd el magad! :)


Ilyeneket mondhatnál:

Nem vagyok beléd szerelmes, más tetszik.

Másba lettem szerelmes.

Fejezzük be, nincs értelme, nekem más tetszik.

Józsi nem akar jönni harmadiknak? Te filmezhetnéd.


Ezerféleképpen mondhatod, a vége úgyis az lesz, hogy szakítotok, ő rosszkedvű lesz, a barátságotok megszűnik, a barátjával meg vagy összejössz, vagy nem. Vagy mégis együtt öregedtek meg? :)

2010. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ax83 válasza:
Az én egykori barátnőm nem sokat dilemmázott ezen... engem kidobott a francba és összejött az egyik legjobb haverommal. Én fogytam 10kg-t ennek "örömére", meg egyikőjüket se akartam látni se. Aztán elmúlt 3 hónap...az ex rájött hogy a haverom mégsem az igazi, szakítottak. Aztán elmúlt újabb 6 hónap és az ex barátnő újra össze akart velem jönni..mivel még szerettem, engedtem is neki...együtt voltunk 3 évet, majd most nemrég újra kidobott, mert rájött, hogy kell neki most a bulizás. A végeredmény: azzal a régi haverral akkor beszélek ha muszáj, de barátom soha többet nem lesz az is biztos! A lányba még mindig bele vagyok esve, de félő hogy mostmár reménytelenül...viszont CSAK barátja neki sem akarok lenni, akármennyire is szeretné. Több ő nekem annál, és úgy vagyok vele, hogy tőle vagy MINDEN kell, vagy SEMMI!
2010. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hàt akkor inkàbb türök ès vele maradok.minth tönkretegyem a baràtsàgukat. Csak az a baj,h ö màr totàl elkèpzelte,h örökre 1ütt,èn meg mèg 16 èvesen èlnèk,csak szüksègem lenne a baràtsàgàra.
2010. nov. 10. 08:57
 4/4 Ax83 válasza:
Ha már tűrnöd kell, akkor az már régen rossz! Annak előbb vagy utóbb biztos szakítás lesz a vége! Szerintem inkább próbáld vele megbeszélni...a barátjával nem feltétlen kell összejönni, majd találsz másikat. Azt gondolom, hogy elejében nehezen fog menni nektek a barátkozás, mert ő majd mindig többet akarna, de ha találnál egy másik pasit akkor max. 1-2 hónap után már ő is kezdi elfogadni hogy köztetek már nem lesz több barátságnál. Egy darabig mindenképp távol maradnék a jelenlegi pasidtól meg a barátjától is, aztán szépen lassan lehetne neki adagolni a dolgokat, hogy attól ti még barátok azok lehettek...
2010. nov. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!