Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet hogy a pasim mindent elmond nekem?

Figyelt kérdés

Azt is hogy a haverjával sörözött és hogy mikről beszélgettek. Azt is mikor a barátja megdicsért engem milyen helyes vagyok. Meg mondta hogy szeretne találkozni barátaival, akik egy pár, és hogy négyesben (velem) menjünk el kajcsizni valamikor.

sőt otthon náluk a gépén el van mentve minden jelszava, én nem tudom mik azok, csak el vannak mentve, ésm ondta egyik nap, hogy lépjek be g mailjébe, hogy kapott e valami hírt, a telefonját is otthagyja sokszor előttem, akkor ezekszerint nincs titkolnivalója és meg bízik bennem és szerethet igazán?

Csak akkor kapcsizza ki telefonokat, ha el akrják hívni otthonról, neki pedig nincs kedve menni, inkább velem maradna, néha melóba se viszi magával

vagy két három napig be se kapcsolja, vagy addig kapcsolja be hogy felhívjon, vagy megnézze kerestem e, aztán megin kinyomja, telefonálni előttem szokott akár ő hív mást akár őt hívják, kivétel ha filmet nézek és alig hall valamit.


2010. nov. 9. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát elég valószínű, hogy szeret, hanem akkor viszont egy olyan baromi jó színész, hogy benne kéne lennie a The expendables-be... :) :)
2010. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 9. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:

ezen nem kell csodálkozni. Csak nem illik vele visszaélni.

Ez az alapeset amit leírtál. Örülj, hogy ilyen pasid lehet!

2010. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ő azt mondja nem érdemel meg engem néha azt érzi, én meg fordítva vagyok vele :)

2010. nov. 9. 21:32
 5/9 A kérdező kommentje:
azt had én döntsem el hogy elég jó e nekem, ne ő :) azt ő döntse el hogy neki elég jó vagyok e :)
2010. nov. 9. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nagyon szercsizik!
2010. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát örülj neki ,h ilyen pasi van neked! :)
2010. nov. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na végre egy normális kapcsolat!
2010. nov. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
húha, köszönöm :)
2010. nov. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!