Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza szeretném szerezni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném szerezni! Hogy csinálhatnám?

Figyelt kérdés
már jópár hónapja lett vége a kapcsolatunknak a barátommal közel egy év után, de most rájöttem, hogy mennyire hiányzik! Igazából érdektelenek lettünk egymás felé, de most nem jó nélküle! Visszacsábíthatnám? Hogyan?
2010. nov. 9. 19:57
 1/7 Toreador ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy konkrétan ő hiányzik neked, ha már érdektelenné váltatok egymás felé a kapcsolatotok végén. Nem gondolkoztál azon, hogy csak az hiányzik, hogy tartozz valakihez, szeressen valaki, eltöltsd valakivel az időt, stb? Én egy 3 éves kapcsolatból léptem ki, szinte egyik napról a másikra. Pontosan azért, mert egyszerűen már nem érdekeltük egymást, alig találkoztunk, alig beszéltünk. Nagyon nehéz volt utána egy ideig, de amint találtam valakit, aki kicsit is elkezdett érdekelni, elmúlt minden rossz érzésem. 21/L
2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak beszélj vele, az sokkal egyszerűbb, elkerülhetsz néhány félreértést és ő is egyből megérti
2010. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ax83 válasza:
Szerintem csak finoman vedd fel vele a kapcsolatot...hogy vagy, mizu, stb smsek, megcsörgetés, stb... Ha reagál ezekre és esetleg viszonozza is, akkor egy jövőbeli beszélgetés alkalmával egy két komolyabb jelzést is a adhatsz neki, hogy visszavárod. Pl. keresed a tekintetét, mindig odakeveredsz mellé, stb...de ne ess abba a hibába mint nálam szoktak a csajok.. :D Nekem nagyon konkrét jel kell ahhoz, hogy vegyem a lapot..vagy nagyon nagyon sok apró jelzés, de én sokáig nem merek lépni, mert nem tudom hogy tényleg lehet valami az egészből...vagy csak elrontanék egy jó barátságot azzal, ha kezdeményeznék...
2010. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Na most a kérdés,hogy a személye,vagy mása hiányzik?

Nyilvánvalóan,egy érett ember ha elveszti párját,a szíve utána fájni fog.Ha tényleg szereted és hiányzik,óvatosan közöld vele a tényeket,és ha sikerül,akkor változtass az "érdektelen"-ségen!. Kettőtökön múlik,beszéljétek meg mi a baj,és javítsátok ki.Sok sikert

2010. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan ő az, aki hiányzik, július elején lett vége.. azóta mindkettőnknek volt kapcsolata, de egyikőnké sem volt hosszú életű! Azt, h neki miért nem jött össze, azt nem tudom, azt viszont tudom, hogy nekem azért, mert őt kerestem az utódjában is.. pedig nem ugrottam bele az új kapcsolatba! Ez van, hiányzik! Félek ráírni mindenhol, nem tudom hogy kezdjem :(
2010. nov. 13. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanebbe a hibába estem. Hamar döntöttem el hogy legyen vége a dolognak.

Februárban volt ez s én is mindenhol őt kerestem. Írni smst/hívni, nem mertem.

Elmentem a papírboltba vettem egy képeslapot szép szerelmeset, megcímeztem. Annyit írtam bele:


"Ez a lap egyértelműen utal az én érzéseimre, ha a tied is ez, tudod hol találsz!"


2 nap múlva megjelent, átbeszéltük, újrakezdtük és 3 hét múlva szakítottunk. Mi így jártunk...


De neked sok szerencsét.

2010. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
vettem a bátorságot, és írtam neki egy sms-t, de már tegnap este óta semmi visszajelzés, úh asszem ennyi
2010. nov. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!