Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Fiúk, válaszokat várok

Figyelt kérdés

Nos, van egy srác, aki tetszik. Egy idősek vagyunk, talán néhány hónap különbség van köztünk. Én 16 leszek, ő pedig vélhetőleg 15. Kilencedikes, én tíz.

Nagyon tetszik, és tudom, hogy én is neki. Ti örülnétek, ha egy idősebb lány oda menne hozzátok? Vagy ez gáz? Ő biztosan nem fog kezdeményezni, pedig barátnőim is mondták, hogy nagyon bámul, és szerintem irtó aranyos! Ajj...annyira édes...(:

Ti mit csinálnátok a helyében?


2010. nov. 9. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán menj oda hozzá, manapság már az a divat, ha a csajok mennek oda a pasikhoz... :) :(
2010. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha 15-16 éves biztos nem kell annyira bexarni tőle ha a csávó nem szedi össze magát akkor nem ciki ha te nyomulsz rá,simman fel lehet csípni pasikat nem kell törni magad .

én 19 évesen a 20-25 éves csajokat keresem.

2010. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Már 8 éve is divat volt ez! :)

Nálunk én kezdeményeztem.

Úgy látszik bejött, mert már van 1 kislányunk is! :))

2010. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja bocs, lemaradt. 27/N
2010. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2010. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék neki :D Nyugodtan menj oda hozzá nem lesz belőle semmi gond.. maximum egy jót dumáltok :D Hajrá,szorítok(yn):D 15/F
2010. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:42


Ez nagyon állat :))) Az a videó...paff XDD


Aztán hogy válaszoljak is: Én is örülnék neki akár csak az előttem válaszoló. Szerintem bátran menj oda, főleg ha tudod hogy te is tettszel neki :)

És sose felejsd el, hogy semmi sem ciki amit nem szégyelsz, a szerelmet pedig bisztos nem szégyelled :)

2010. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is...=Đ

Csak mi legjobb barátok vagyunk,de szerintem több is lesz belőle.Idősebb lánnyal járni pedig a fiatal srácok vágya,mert olyankor a barátai irigyek általában,főleg ha csini a csaj ^^

Szóval hajrá =)

Ł/15 ^^

2010. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Simán odamehetsz hozzá, ha kezdeményezel, legalább nem érzi magát furán, hogy vajon bejövök e neki. Én örülnék, ha a csaj, aki tetszik kezdeményezne, ugyanis én félős vagyok :S

14/F

2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm szépen:) Azt hiszem megpróbálom...Erőt veszek magamon..:) Értesítelek titeket, ha rá mertem venni magam.:)

A 27 éves hölgynek üzenném, hogy úristen! Nagyon édes történet!:) Gratulálok!:)

2010. nov. 10. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!