Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az, ha 16 évesen lemondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, ha 16 évesen lemondtam a szerelemről?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nekem még nem volt barátom éd nagyon bánt, h másnak igen. Biztos ez furán hangzik, mert minden 16 éves ezzel jön. De nagyon egyedül érzem magam. És félek, h én soh nem fogok kelleni senkinek :(
2009. jan. 9. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem csak te vagy így :( :S

16/F

2009. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem te írtad a fölöttem levő kérdést? "Egy ilyen fiú, hogy próbálkozzon 15-16 éves lányoknál?"
2009. jan. 9. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
De én!
2009. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én ítrtam az első választ a kérdésedre :)
2009. jan. 9. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttam
2009. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes ez a kamasz világfájdalom,higgyétek el,egy két év múlva meg azt a kérdést fogjátok fel tenni ezen az oldalon,már meguntam a párom,nincs meg a régi szikra,mit tegyek.So én 16 évesen azt hittem elveszett a világ,nekem sem volt barátom,aztám tinédzser korom alkonyán jött egy.Nyugi ez csak amolyan átmeneti álapot,biztos,hogy el jön az igazi,nem kell az ilyesmit sürgetni,élvezni kell a szabadságot amig van:))))))))))))))))))))))))))))))))
2009. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egy ilyen fiú, hogy próbálkozzon 15-16 éves lányoknál?"


ezt a kérdést törölték!!!

e-mail-ozzatok ez nem társkereső! írsz neki e-mailt! nem itt beszélgessetek

2009. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen törölték a kérdésem és ezúton szertnék elnézést kérni! (e-mail)
2009. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem 16 éves koromban és már szerettem volna szeretni valakit és hogy engem is szeressenek de 18éves koromban találtam meg a szerelmet addig nem volt senkim és nagyon jó azóta
2009. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen jöttem össze az első barátommal, de meg is bántam utólag (csúnyán lapátra tett), akármennyire is magányos voltam előtte. Úgy tűnik, a másodikat is meg fogom bánni (úgy tűnik, szintén lapátra fog tenni), azt pedig főleg, hogy neki adtam a szüzességem... :(


Ne add fel! Eljön a te időd is, de jól gondold meg, kit választasz párodul!!! Ne ess abba a hibába, hogy rögtön az 1.-be totál beleesel és teljesen elvakulsz. Próbálj az eszednél maradni. Én felnőttként elkövettem azt a hibát, hogy mindent elhittem, nem láttam a rózsaszín ködtől és elég csúnya vége lett...

2009. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!