Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, gyűrűt már kapott, a nyakláncokat nem nagyon szereti és bizsut már nem is nagyon vennék neki.Gondoltam egy párnára, amin egy közös képünk lenne..nem túl gyerekes? Vagy esetleg vkinek van más ötlete???? Az nyugodtan irja le..köszi:)
2009. jan. 9. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a párna bizony elég gyerekes. Valószínűleg nem tetszene neki, és ha nem akar megbántani, akkor kénytelen-kelletlen használná. Én sem vagyok egy nagy ajándékozó, szóval tudom, hogy nem könnyű. Vehetsz neki valami férfiasabb ajándékot, pl. valami drágább piát, ha szereti. Én annak örülnék :)


Viszont ne vegyél neki ruhát, ékszert, ilyesmit. Legalábbis én az ilyen dolgokat szeretem magamnak kiválasztani.

2009. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Káma-Szútra könyvet kaptam Masszázs olajjal. Kellemes este lett belőle.19/F
2009. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem lettem okosabb, pedig én is hasonló gondokkal küszködök... csak én nem 18., hanem 23. születésnapra nem tudom, mit ajándékozzak. Nem vagyunk együtt még olyan régóta... De azért vmivel szeretném meglepni, és már csak hetek kérdése...

Viszont ha ti már régebb óta ismeritek egymást, és vagytok egy pár, hát nem is tudom, talán vehetsz neki parfümöt, nyugodtan olyat, amilyen neked tetszik illatra, és mondhatod mellé, h ez az illat neked tetszik, vagy akármi.

Vagy (négy bátyám van, azért van kiindulási alapom) vehetsz neki pl CD-t, a kedvenc előadójával, az eredeti cuccoknak a srácok örülni szoktak. Vagy ha vmi praktikusabbat szeretnél, akkor gondold át a közös hobbitokat, vagy h miket szoktatok együtt csinálni, és úgy okoskodj. Egy dolgot kerülj sztem (és hm, lehet, h a saját tanácsaimat kéne megfogadnom? :D), ne adj neki tipikus "ajándék"-ot.

sok sikert! :)

2009. jan. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem vidd fel hozzá a barátnődet és ketten rendezzétek le. Ennek tuti, hogy örülni fog.
2009. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!