Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam, vagy túllépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam, vagy túllépjek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régen nagyon jóban voltam. Nem voltam messze attól,hogy összejövünk csak volt egy kis veszekedés és hát nem beszéltünk 3 hónapja. Most lesz a névnapja és gondoltam felköszöntöm,és hát ugye nem volt azóta senkim neki sem és arra gondoltam,hogy megint elkezdek közeledni felé. Ti mit csinálnátok a helyemben ? Hagyjam a f@szba és keressek mást vagy megpróbáljam ? =/

Én 17F ő 17L Am sokan azt mondták még mikor jóban voltunk,hogy ebből szép szerelem lesz,de ne szalaszd el,de hát sikerült elb@szni =(


2010. nov. 8. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem probáld meg!

Mit veszithetsz?


Egyébként a f@szba és a elb@szni-hoz hasonló szavakat hanyagold a lány közelébe mert nagyon lehangoló egy beszéd stilus!

2010. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Miért vesztetek össze? Nem kellett volna,vagy akkor meg kellett vlna beszélni. Ha vcsak azért kell,hogy legyen valakid,akkor inkább hagyd. Ha viszont nem csak erről van szó,egy próbát megér,ha írsz neki névnapjára lehet hoyg őis örülne enki :)
2010. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háááát nem egyszerű :)
2010. nov. 8. 22:36
 4/7 anonim válasza:
Írj neki bonyolítsd az életedet így szép! :)
2010. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem volt nagy veszekedés.

Inkább sok kicsi,de így visszagondolva olyan jelentéktelen dolgokon,hogy le sem írom,mert nem akarok égni :$

De am komoly lett volna ilyen,hogy most megbäszom arról szó sincs. Nem azért,mert Buz! vagyok csak nem az a legfontosabb szerintem meg 17 vok szal főleg

2010. nov. 8. 22:39
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és nem csak írni akarok neki,hanem meglepni,mert én vagyok az utolsó ember akire majd számít,mikor leszáll a buszról :) Lehet,hogy már meg sem ismer :/ És hát ugye névnapján egy csokor virág,vagy egy plüss maci szerintem nem lenne hülyeség.

Ha csak egy levelet írok neki,akkor visszaírja,hogy:köszi szia :S Ez nekem nem lenne elég :/

2010. nov. 8. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekled még, akkor nem csak egy sima egyszerü köszi lesz, hanem esetleg egy kérdés, "hogy jutottam eszedbe?"

Ebből már látszik, hogy rugalmas:)

2010. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!