Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen üzenetet küldjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen üzenetet küldjek a virág mellé?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek a napokban lesz a születésnapja. Szeretném Őt meglepni egy virágcsokorral, amit virágküldő szolgálat vinne a munkahelyére a szülinapján. Csak az a kérdés, hogy milyen üzenetet küldjek mellé, ami romantikus, és sejtelmes, hogy a nevemet sem írom rá, hogy ne tudja egyértelműen hogy kitől kapja. Persze biztos tudni fogja.

Várok ötleteket! Köszi!


2010. nov. 8. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Virágot a virágnak.

Tőlem

2010. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nevet nem írok, címet nem adok.

Ha olvasod tudod ki vagyok!

2010. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a virág jó ötlet-e :/

Én is most akarok venni névnapra és én is virágot terveztem,de aztán rájöttem,hogy az mégsem jó,hogy 2 nap után dobja ki én meg 4000ft-ot :S

Ink ha még "fiatalok" vagytok akkor plüss,szív nyaklánc stb. Ha idősebbek,akkor étterem, aztán az az illetlen dolog :)

2010. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi ötleteket!

Azért gondoltam hogy jó ötlet lehet, mert amúgy kap mást is, csak ezt ilyen kiegészítésnek gondoltam, hogy talán még soha nem kapott ilyet eddig így(bár ezt nem tudom) és valószínű nagyon örülne neki! Szeretnék neki örömet okozni ezzel is, miközben nem számít rá, dolgozik, és jön egy csokor. Szerintem örülne.

2010. nov. 8. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha

Hát ahogy gondolod :D De valami plüss legyen mellette (Y)

2010. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!