Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy még nincs túl ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy még nincs túl ő se a szakításon?

Figyelt kérdés

Volt barátom ma ezt irta msn-en:

ő:én akkoris szép dolgokra emlékszem

*úgy maradt meg bennem ez a pár hónap hogy nagyonszépvolt

*nekem

letisztulnak lassan a dolgok

ÉN:milyen dolgok?

*???

ő:bennem

*azaz már letisztultak

*a faszágok kezdenek a feledés homályába merülni

*:D

ÉN:"de nem fognak feledésbe merülni"...............ezt mondad akkor,mikor szétmentünk

Ő:*akkor úgy gondoltam

*és kellett is neki ennyi idő

*és most kezdenek


2010. nov. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez elég érthetetlen...
2010. nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát igen lehetséges,ha más a vélemyéne,mint anno! És milyen régen szakítottatok amúgy?
2010. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1hónapja szakitottunk.de minden nap beszélünk msn-en, és hétvégenként is találkozunk
2010. nov. 9. 05:45
 4/6 anonim ***** válasza:
a helyedben nem reménykednék egy régi kapcsolatban. én egyszer mentem bele újrakezdése, mikor a srác futott utánam, és azt is megbántam, soha többé... ha egy srác akár csak haragból is elküld, akkor ott legyen is vége. nem jó az, ha az ilyen szavaknak nincs súlyuk 1 kapcsolatban.
2010. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

dugja tok egy nagyot ugy hogy élvezzen beléd és áh áh áh nyögj jujjjjjjjj ááááááá

midnjárt beleremegek felizgultam ugrálok a széken és nyögök és csikló dörzsi!!!!!!!!


Magyarul max csak bas*zni akar .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...én is szakítottam egyszer a párommal..és mióta újra együtt vagyunk sokkal jobb is a kapcsolatunk...rájöttünk hogy kellünk a másiknak...ennyi...nekem ez bejött...
2010. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!