Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben, nem tudom mi tévő legyek (bocsi hogy hosszú lett)?

Figyelt kérdés
Lassan 19 leszek, nem volt még barátnőm. Nem cigizem, nem drogozom, semmi káros szenvedélyem nincs, alkoholt kb 2 hetente iszok van amikor csúnyán berugok de azthiszem ilyen korban még belefér. Nem vagyok zenész, sem sportoló, nemis ilyesmiből akarok megélni pedig sajnos vagy nem sajnos a mai lányok erre buknak. Nem vagyok emós se skinhead se cigány se feka (ezeket sértésnek szánom félre nem értsétek). 4-5 éve görbe hátú voltam, szemüveges, kockultam kb minden ami hátrányt jelent a csajozásban, az évek alatt megváltoztam szemüveg lekerült rólam, elkezdtem edzeni mostmár meglátszik (persze nem profi szinten, ne koxra gondoljatok), eljárok bulizni is, több embert ismerek. Tehát sok minden összejött csak csaj nem. Sok lánynál próbálkoztam. Intertneten, suliban, konditeremben, kocsmában, discoban tehát jó sok helyen, Józanul, kicsit részegen, nagyon részegen, volt h nagyon nyolmultam volt, hogy lazábra vettem. Volt hogy a csaj megmondta hogy nem jövök be neki ez a jobbik eset. Mostmár nem tudom mit csináljak. Azért írtam ide mert hátha valaki megpróbál segíteni, tudom vannak hülye hozzászólók az ilyenekkel akkor foglalkozok ha szemtől szembe mondják amit akarnak ugyhogy lécci csak az értelmes hozzászólásokat. Elnézést hogy ilyen hosszú lett.
2010. nov. 8. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha személyes ennyire nem megy akkor próbálj meg megint neten, van 1000 féle társkereső :)
2010. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyi felesleg van rajtad még?

Csúnya vagy szép az arcod?

Miért sértegetsz másokat?

2010. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha már nem vagy kocka,akkor folytasd amit elkezdtél, egyszer csak összejön, csak így tovább :)
2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt 1-2 jó: love.hu, onlyyou.hu, szerelem.hu, talalka.hu, parom.hu, myVIP randi, iwiw-en is vannak ilyen alkalmazások
2010. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Bocs, hogy kérdést teszek a kérdésedre fel, de görbe háttal( gerincferdüléssel)lehet kondizni?

Egyenesedik tőle az ember háta? Nekem mindig azt mondták, hogy gerincferdüléssel nem ajánlott kondizni, de ha kamuztak akkor máris veszek egy évre bérlet.

2010. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
felesleg semmi inkább vékonynak mondanám magam leadtam minden felesleget mert ugye edzek de nem szedek mellé ilyen csodaszereket, Arcom hát nem vagyok egy Brad Pitt de vannak nálam sokkal csúnyábbak is.
2010. nov. 8. 22:22
 7/9 A kérdező kommentje:

figyelj vannak gyakorlatok amik terhelik a gerincet pl(gugolás, vállból nyomás persze kisebb súllyal mehet) de pl a huzockodás, hát és mélyhát gyakorlatok segítik, én edzek mert gondolj bele ha már most gerincferdülésed van és nem csinálsz semmit megmarad ha ésszel csinálod az edzsét akkor rendbe hozhatod magadat, ajánlom az úszást(annak ellenére hogy én nem szoktam:D )

Szóval szerintem edzzél és ésszel de semmi kox ha rám halgatsz

2010. nov. 8. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Pálinkát!
2010. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy tökéletes példa arra, hogy egy jófej, okos csávót hogyan tesznek tönkre a mai világ elbaszott nőstényei. Gratulálok média, gratulálok nőstények, csak így tovább! Vissza az ösztönökhöz! ....
2010. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!