Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon közeli fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon közeli fiú-lány barátságból szerelem, volt már példa rá?

Figyelt kérdés

ilyen eset áll fent a kérdezőnél is :) nagyon jóban vagyunk mindent megbeszélünk, bármi van mindig keressük egymás társaságát, hívjuk egymást ide-oda stb. 90% azonos téma, érdeklődés. (többek közt ezt is már lebeszéltük mi lenne ha ilyen lenne a dologból)

18/f és 16/l


A LÉNYEG!!! A VALÓDI KÉRDÉS, KÉRÉS:

ilyen vagy ehhez hasonló példákra lennék kíváncsi és ha lett ilyen akkor mióta tart, tartott, ha lehet kot is kérnék


köszönöm :) én a 18/f vagyok


2010. nov. 8. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ritka a legjobb barát/barátnő kapcsolat..értékes ahhoz, h feláldozzátok, ha összejöttök, ezt veszélyeztetitek....

18/L

2010. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
most lesz az évfordulonk... :)
2010. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze! Már most szerelmesek vagytok, max még nem ismertétek be egymásnak. Fiú lány barátság nincs, legfeljebb fiatalon még nem hiszi el az ember.
2010. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
minden szerelem így kezdődik babafej
2010. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Volt, szoros barátságban voltunk, nap mint nap beszéltünk, aztán egymásba szerettünk, összejöttünk, másfél évig együtt voltunk, aztán csúnyán váltunk el, azóta sem beszélünk. Ennek már több mint 3 éve.


21/l

2010. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én eddig csak olyan fiúkkal jöttem össze (most van a 3. kapcsolatom), akik előtte a barátaim voltak egy bizonyos ideig. Az első osztálytársam volt, 8 osztályos gimiben, 10. osztályosok voltunk szóval 5 éve ismertük egymást... Nagyon jó haverok voltunk mindig, aztán egyre közelebbi barátok lettünk, végül összejöttünk. De rájöttünk, hogy kapcsolatban nem illünk össze, szakítottunk viszonylag hamar, utána is jó haverok maradtunk, most 24 éves vagyok és még mindig rendszeresen összejárunkk a volt osztályból pár emberrel, többek között vele is.


A másodikat egyetem legelején ismertem meg, 19 évesen. Külsőleg egyáltalán nem jött be, ezért sokáig nem is gondoltam rá, hogy valami lehetne köztünk, neki meg még barátnője is volt. Szóval külsőleg egyáltalán nem vonzott, de egyre többet beszélgettünk, közben ő szakított a barátnőjével, tényleg szinte legjobb barátok lettünk, mászkáltunk mindenfelé, míg én lassan beleszerettem, a külseje ellenére is, már egyáltalán nem zavart az arca, ha ránéztem... 9 hónappal a megismerkedésünk után, egy buliban (ahol egyikünk sem ivott, szóval nem azért történt ) megcsókolt, összejöttünk, másfél évig együtt voltunk, aztán ő elment Amerikába tanulni. Persze az elején megbeszéltük, hogy kibírjuk, nem szakítunk, megvárom míg hazajön stb, de aztán 4 hónap után egy webkamerázás alkalmával bevallotta, hogy talált egy amerikai lányt. Haza se jött, több mint 3 éve kint él, így lett vége... nem is láttam azóta...


A mostani párommal 21 évesen jöttem össze. Neten ismertük meg egymást, de nem társkeresésben, csak dumáltunk egy fórumon, majd msn-en, de sokáig arc nélkül, szóval nem a párkeresés vezérelt minket, csak a személyes találkozások alkalmával kialakult, 2 és fél éve együtt vagyunk, már együtt is élünk... :)

2010. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!