Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon közeli fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon közeli fiú-lány barátságból szerelem, volt már példa rá?

Figyelt kérdés

ilyen eset áll fent a kérdezőnél is :) nagyon jóban vagyunk mindent megbeszélünk, bármi van mindig keressük egymás társaságát, hívjuk egymást ide-oda stb. 90% azonos téma, érdeklődés. (többek közt ezt is már lebeszéltük mi lenne ha ilyen lenne a dologból)

18/f és 16/l


A LÉNYEG!!! A VALÓDI KÉRDÉS, KÉRÉS:

ilyen vagy ehhez hasonló példákra lennék kíváncsi és ha lett ilyen akkor mióta tart, tartott, ha lehet kot is kérnék


köszönöm :) én a 18/f vagyok


2010. nov. 8. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A világon még soha nem történt ilyen v ehhez hasonló
2010. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Egyszer egy nagyon jó barátommal kavartunk az ő búcsúbuliján mert más városba költözött és szerelmesek lettünk egymásba megbeszéltük hogy megpróbáljuk majd ez abba maradt és most 2 hetente találkozunk és ő lett a legjobb barátom.
2010. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
látom ti is mindent megbeszéltek bármiről is legyen szó :) gratulálok! :)
2010. nov. 8. 22:07
 4/16 anonim válasza:
Nem kén most akkor barátság vagy szerelem?! Akkor ez nem is barátság volt! nemtom
2010. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez milyen válasz? :S
2010. nov. 9. 13:49
 6/16 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta ismertük egymást, jó barátok voltunk, utána kb. 1 évig nagyon jó barátok voltunk, 17 éves koromban összejöttünk és 5 éve vagyunk együtt.22/L a pasim 29.
2010. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
grat! :)
2010. nov. 9. 18:42
 8/16 anonim ***** válasza:
15 évesen ismertem meg, legjobb barátok voltunk, fél év múlva beleszerettem, rá másfél évre jöttünk össze, és még együtt vagyunk.:) 17F 18L
2010. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2010. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
NE MENJ BELE!!! "Házi nyúlra nem lövünk!" Nekem volt, amíg tartott addig minden szép és jó, de amikor vége lett... kb 1,5 éve lett vége egy ilyennek, azóta nem beszéltünk. Azelőtt pedig minden nap.
2010. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!