Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő ez csak egy feltett kérdés lenne !Joga van tudni egy férfinak ha pár alkalmi kapcsolatából gyereke születtet de mondjuk tegyük fel eddig az anya nevelte akár egyedül vagy párjával. Mert hallani se akart a vérszerinti apárol ilyen esetben ha mondjuk megtudja a férfi hogy, van 1 gyereke és szeretné megismerni.Akkor ebbe az esetben is birosági eljárás lehet vagy mondjuk egymás között megbeszélik?ERRŐL
2010. nov. 8. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibáért!
2010. nov. 8. 21:52
 2/5 anonim ***** válasza:

ha a gyerek még nem 18 a vér szerinti apa szerintem fordulhat a bírósághoz. de szerintem, ha a gyereknem van egy csöpp esze, akkor megkímél mindenkit egy évekig tartó pereskedéstől és elmegy egy napra hétvégén a biológiai apjával tölteni egy délutánt.

csak ebben az a szomorú, hogy a gyerek issza meg a levét, mert egy gyerek nem tehet a szüleiről. és a gyereknek kell áldozatot hozni, ha nem akar pert. és ez szomorú, hisz annak ideén a pasinak kellett volna figyelnie arra, hogy mondjuk mivan a lánnyal, ha nem védekezik rendesen.

2010. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Toreador ***** válasza:
Olyan nincs szerintem, hogy évekig, tegyük fel: 18 évig nem derül ki, hogy nincs gyereke egy hapinak. Ez nem szappanopera. De ha mégis létezik ilyen, én a hapi helyébe "nem akarnék tudni" a gyerekemről. Ha olyan anya nevelte fel, aki nem szólt, ergo el akarta titkolni előlem a saját gyerekem, ráadásul úgy, hogy egy idegen hapi nevelje fel helyettem. A gyereknek sem lenne jó, ha hopp, a semmiből feltűnne plusz egy apuka, nekem sem lenne jó, az anyai feleknek sem lenne jó. Kezdenék új életet, elméletileg és gyakorlatilag is SAJÁT gyerekkel. (Ez elég morbid felfogás, de szerintem egy tizenakárhány éve "boldogan" élő családba nem lenne pofám belemászni, mert abból nem sülne ki jó úgysem.)
2010. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Joga van tudni.

És jobb megbeszélni, mint ilyen miatt bíróságra járni.

Mellesleg ilyen egyéjszakás kalandoknál szerintm sokszor az is kérdéses, hogy ki is a valódi apa. :D

2010. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mondjuk én csak véleményekre voltam kiváncsi mert hasonló jelegü kérdést még nem láttam ezért tettem fel a kérdést!
2010. nov. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!