Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz abból valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz abból valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem már régóta tetszik és nagyon meg akarom szerezni...de most van vki olyan neki h msnen csak...szal nem taliztak meg semmi csak mégis ki vannak írva egymásnak meg minden, állítólag fognak is talizni.:/(am én nem értem h miért kell ilyenbe belefogni)pont ezért vok kiváncsi a ti véleményetekre :D arra hogy féljek-e attól h sokáig tartana is egy ilyen v valami...Köszi előre is a válaszokat!;)
2010. nov. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne várj semmire lépj mielőbb, élőben megbeszélni a dolgokat mindig gyorsabb és az esély is nagyobb hogy mihamarabb kiderüljön hogy mi a helyzet és nem kell várni semmire
2010. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond el hogy szereted én elkéstem te járj így !!!!!!!!
2010. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs a ne kimaradt .Szóval ne járj így
2010. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!