Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tartozik a járásba? Szóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tartozik a járásba? Szóval az nem gáz ha nem fekszünk le egymással, mondjuk 1-2 hónap után?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.
2009. jan. 9. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem gáz :)

Akkor fekszetek le egymással amikor mind a ketten szeretnétek :).

Nem kell figyelni a hülye környezetre

2009. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
15 évesen meg főleg nem gáz. Kicsit fiatalka vagy még a szexhez. Millióegy más dologra fordíthatod az idődet.
2009. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb korban se gáz! Ez nem a Szex és New York, hogy első randi után ágyba "kell" bújni! Vannak párok, akik ezt teszik, de nem ez a jellemző, és nem 15 éves korban. Ilyen idős ismerőseim közül vannak, akik 1-2 évet is vártak, és semmi bajuk nem származott belőle.

Arra nincs recept, hogy egy kapcsolatban mit, mikor "kell" csinálni. Amikor úgy érzitek. Ha félsz, hogy emiatt mások kiröhögnek, és nem mersz kiállni az elveid mellett (bár szerintem ezt kéne tenned) - akkor meg ne tájékoztass másokat a kapcsolatod "állásáról", és kész.

2009. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

A járásba nem csak a szex tartozik!!! Pláne nem 15 évesen. Bőven elég a petting ennyi idős korban. Különben sem árt, ha megismeritek egymás testét, mielőtt szexre kerül a sor!

Én pl. 23 éves koromig vártam az első szexszel, az első párkapcsolattal és 4,5 hónap járás után éreztem elérkezettnek az időt (LELKILEG IS, nem csak testileg!) az első szexre (és EGYÁLTALÁN NEM tartom cikinek!!!).

Járás: csók, kézfogás, közös progik, petting, szex...

2009. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Iszonyat gááz!!!Feküdj le vele már 1 nap után, Te idióta!Hogy lehet ilyet kérdezni???Te is inkább foglalkozz a tanulással,mint a szexel!
2009. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Most miért kell leidiótázni? Inkább örülni kéne, hogy kérdez, és nem egyből a mai divatott követi.
2009. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
De ilyet hogy lehet kérdezni???És miért az a lényeg,hogy gáz-e?Ez nem egy ódivatú pulcsi!
2009. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit torzult a világképed ezzel kapcsolatban...

Már miért lenne gáz, könyörgöm?! Komolyan kérdezed 15 évesen? Ráérsz még bőven, nem maradsz le semmiről,nyugi. ;)

Sőt, azt tanácsolom, ennyit MINIMUM várj vele, ha barátod lesz/van, még ennél többet is!

Am 17 vagyok, nem egy begyöpösödött vénlány, ha ez számít.

2009. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk szeretik,ha egy lány nem adja magát egykönnyen(a normálisabbja).

Ha odadobod magad neki 1-2 nap,hét után,nem fog értékelni,és nem biztos,hogy a továbbiakban szüksége lesz rád.

A fiúk szeretnek udvarolni(még egyszer írom,a normális)és ha kicsit "megszenvedhetnek" azért,akit szeretnek.

Annál jobban fog értékelni,minnél nehezebben adod magad.Persze ez nem 5-10 évet jelent.

Amúgy meg teljesen változó,hogy ki mikor teszi ezt meg az aktuális párjával,1-2 hónap,5 hónap,1 év akár,2....elég tág itt a normális idő fogalma.

2009. jan. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!