Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a szerelem legeltéveszthete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem legeltéveszthetetlenebb jele?

Figyelt kérdés
A legnagyobb bizonyíték rá hogy a párod biztos benne hogy szeret téged, és hogy őszinte veled, és szerelem az amit érez?
2010. nov. 8. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

a pukizás, ez nem kétséges

ha a párod arcon pukizik tuti szerelmes!!!

2010. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghülyültél teljesen......


Ha nem hallgatsz senkire és semmi sem számít csak hogy vele légy hogy az ő hangját halld, hogy érezd ahogy átölel...

2010. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az, férfi oldalról, ha szex után sem terhes a nő jelenléte.
2010. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha feláll az árbóc!
2010. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ja, egy szájra puszitól is feláll neki, akkor is ha ő adja nekem a puszit :)
2010. nov. 8. 19:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az látszik a szemén, ahogy csillog, lehet hogy hülyén hangzik de én biztos voltam benne hogy szeret a barátom
2010. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

és ha megcsinál a szexben olyat is, amitől eddig írtózott, pedig nem kértem rá, és velem csinálta azt a valamit előszőr, sőt a szakállát is azért nyírta meg, mert tudja hogy nekem úgy jobban bejön, pedig ő növeszteni akarta, és nem mondtam azt hogy márpedig muszáj leborotválnia, akkor tényleg tetszeni akar nekem és nagyon szerelmes lehet belém?

Meg ha eszek valamit náluk folyton kérdi ízlik e, szal figyelmes, meg számít neki a véleményem.

2010. nov. 8. 19:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az,ha teljesen nyitott és úgy viselkedik mintha egymagában lenne mármint természetes és annyira magát adja h már túúúl (pl tényleg a puki meg társai :D amit amúgy más előtt szégyellne)

Vagy pl mindent jó ötletnek tart amit mondasz csak lényeg h veled lehessen stb :)

De ezt érzi az ember 100%ig h a másik szerelmes -e!

2010. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Moszuke ***** válasza:
100%
papucs.. bolyhos papucs
2010. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ja, sokszor rám hagy dolgokat, de azért figyel rá ha tud, hogy ne pukizzon, de ha én pukizok álmomban azt szóváteszi és röhög rajta :)
2010. nov. 8. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!