Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzés? Mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Mert nem értem miért van :S

Figyelt kérdés

a volt pasim erőszakos volt velem a szakítás előtt mert összekaptunk egy kicsit megint, és szabályosan kidobott a szobából és utánna megmondtam neki h vége ...


és van úgy h rühellem de van mikor vágyok rá és nemértem miért :/


2010. nov. 8. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
mert méregből szakítottál vele, nem azért mert kiszerettél belőle. Viszont jobban teszed ha elfelejted, ilyen pasik a kutyának sem kellenek.
2010. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ha felkapja a vizet valaki, akkor sokmindenre képes, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Én másfél évig voltam a barátnőmmel, ha vitatkoztunk is, mindig mondtam neki, hogy nem volt még akkora problémánk, hogy ideges lettem volna rá, de nem hitte el. Aztán egyszer nagyon megbántott, és felkaptam a vizet, azóta azt hiszi, hogy nem vagyok normális, pedig én mondtam neki. 10 évente egyszer vagyok igazán ideges, kimondottan birkatürelmű vagyok különben. Szerintem is méregből szakítottál vissza, hozd rendbe, ha viszont tényleg egy vadállat, akkor nincs mit tenni, te ismered.
2010. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!