Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy ma már több nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy ma már több nő csalja meg a párját, mint fordítva?

Figyelt kérdés
Nemrégiben olvastam erről a neten egy oldalon. Nekem elég hihetetlennek tűnik, de ki tudja, manapság annyira változik a világ. Ti mint gondoltok?
2010. nov. 8. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez igaz a mai lányok..... nem számít már,hogy kivel mikor csak,hogy fsz legyen a csájába....
2010. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.valami felfujt statisztikai adat lehetett.
2010. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így behatárolni. Tény,hogy a hűség,mint erény,kezd elkopni, és az emberek jobban elnézik a félrelépést, mint x éve. Bár, a környezetemben elő emberek közül valóban több nő ismerősöm kefél félre,mint férfi, szóval lehet van benne valami. Nemtől függetlenül is undorodom a félrelépőktől, én soha nem csaltam meg senkit, és nem is fogom. Maradok őszinte.

22/L

2010. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Monster, te meg ne legyél már tuskó!

K.vára kezd elegem lenni az ilyesfajta általánosításokból. Sok k.va van, és nem tehetek róla,hogy te szívtál velük, de rohadt dühítő a magamfajta hűséges, néha már túl őszinte nőnek. És nem vagyok egyedül,hidd el!

2010. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Nézzétek már be a szexualitás témakörbe...alapból a fiatalság is változott, szerintem bőven van valóságalapja.
2010. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én néztem egy nagyot, amikor olvastam, mert eddig úgy gondoltam, hogy minket hajt a vadászösztön és akíváncsiság, a nők pedig inkább a biztonságra vágynak. Akkor ezek szerint tévedtem?
2010. nov. 8. 18:21
 7/14 anonim válasza:
szerintem ez nem csak ma volt így hanem mindig is. (kivétel a középkot ókor:))
2010. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Több oldalról biztonság = nagyobb biztonság. :D

Na jó,vicc volt. :) Továbbra is tartom,amit már leírtam fentebb. :)

22/L

2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

18.28

De akkor hogy van az, hogy ezidáig mindig az ellenkezőjét hallottam? Pár éve a Danubius Rádió fórumában 80%-20%-ról beszéltek, de ott a férfiak voltak a nagyobb megcsalók.

2010. nov. 8. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az én környezetemben, bár ez kevés egy igazi statisztikához, inkább a férfiak csalnak többségben. Inkább, szerintem a nőknek hosszabb távra szeretőjük van, de a férfiaknak több egy éjszakás kalandja. Nekem így jött le. Bár nem kizárt az sem amit írsz, ki tudja a mai világban.

22/L

2010. nov. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!