Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen hogy valaki szerelmes, de mégsem tudja annyira kimutatni, mint amennyire érzi? Pedig ki akarja, és ha alkoholt iszik, akkor őszintébb, azaz jobban megnyílik és szenvedélyesebb, bújósabbá válik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Létezik igen.


A legtöbb ember azért nem mer bizonyos dolgokat kimondani mert fél a csalódástól fél a visszautasítástól, fél attól hogy negatív választ kap és akkor vajon mi lesz.....

2010. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy :D?
2010. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de ha valaki részeg és úgy mondja el a másiknak (persze nem annyire részeg, hogy másnap nemtudja hány árokba zuhant be) és a másik negatív választ ad akkor nyuogtan ráfoghassa a piára másnap.
2010. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és a párom enyhén becsiccsent, de nem volt érszeg, bírja is a piát, csak jobb kedve volt, és ilyenkor mnidig gyakrabban mondja hogy szeret, és többször ölelget, még mások előtt is, pedig ez nem jellemző rá ennyire.
2010. nov. 8. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah.:D a piás ember általában igazat mond :d mert nem fél a csalódástól:D
2010. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! az én párom is ilyen. :D bár ő amúgy is szokta mondani hogy szeret, de az elmúlt 2 hétbe sokdlga voltés sztem egyszerűen megfelejtkezett erről.mármint hogy kimondja mindig. persze nekem nem esett jól. aztán voltunk koncerten, ott pedig halálra ölelgetett, csókolgatott, nagyon édes volt, végig mondogatta mennyire imád:D

aztán mondtam neki hogy ne csak akkor mondja h iszik, és bocsánatot kért:)

2010. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D ez tök jó :)
2010. nov. 8. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!