Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na akkor most mit is kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor most mit is kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy nagyon jó képű pasi, akivel elkezdtek alakulni a dogok, de aztán egyik beszélgetésnél elkottyintotta, hogy a haverja belém van zúgva. Utána a srác még többször keresett msn- en és ahogy észre vettem össze is veszett a haverjával, akit koptattam. Attól függetlenül keresett, gondolom közbe a haverjának leesett, hogy bejövök neki vagy nem tudom. Kb 'Barátok Közt 2'- nek éreztem az egész dolgot és, hogy ezt az érzést erősítsük, összejött egy csajjal, engem pedig lesz*rt. Nem írt, csak nézett és szomorú fejet vágott akárhányszor találkoztunk. Kényszer kapcsolatnak tűnt az egész, főleg, hogy miután kibékült a haverjával a csajjal is szakított, mondván, hogy mást szeret. De azóta se ír. Szerintetek ráírjak én? Akkor nem haragudhat rá a másik gyerek ha én 'zaklatom' nem? Vagy 2 hét múlva lesz egy disco. Inkább akkor hajtsak rá esetleg táncoljak vele? Nem tudom mi tévő legyek, mert nem szeretném, hogy miattam veszekedjenek, de azt se, hogy emiatt legyünk mind a ketten szomorúak. :(
2010. nov. 8. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
igazából még jobb lenne ha ő hívna el táncolni. ezt úgy mond, hogy provokáljam ki? van valami tippetek? :)
2010. nov. 8. 16:05
 2/5 anonim válasza:
vagy hozd fel egy hármas lehetőségét meglátjuk ráharapnak-e
2010. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem írj rá nyugodtan. Kérdezd, hogy készül-e a discora, vagy valamiről beszélgess vele, szóval legyen témád. Aztán utána, ha személyesen találkoztok, akkor szerintem beszéld meg vele, hogy haragszik-e rád, vagy miért nem írt, van-e valami baj. Nem mondom, hogy mondd neki, hogy tetszik neked, ne rohanj így bele. Beszélgess vele sokat, aztán beszéljétek meg ezt a "haveros" ügyet is.
2010. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát... ma álltunk a buszmegállóba és direkt próbáltam nem észre venni, hogy ott van. így álltunk kb 2 percet és látta, hogy nem oda nézek de rám köszönt és elkezdett beszélgetni... pontosabban próbált. pl kérdezte, hogy nem jársz többet biciklivel? mondom nem, mert túl hideg van. aztán mondta, hogy hát igen, meg nem is túl biztonságos jeges havas úton biciklizni. de itt eléggé beégett, mert belebotlott 1-2 szóba és kezdett vörösödni. mondtam, hogy igen, szerintem is. de nem volt nagyon témánk és aztán jött osztálytársa is úgyhogy vele beszélgetett, ezt mondjuk meg is értem!

tegnap meg kiderült, h az anyjának mesélt rólam, mert egy helyen dolgoznak és most így szüleink is megismerkedtek.

mondjuk anyám is beégetett, mert mondta, h én is mesélek róla -.-''

de leküzdtem magamba ezt a harcot és ráírtam. elég hülye indokkal, de végül is jól sült el. :)

2010. nov. 10. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, lehet, hogy tetszel neki! Akkor az jó, remek, látod, el lehet ezt kezdeni:) Sok sikert!
2010. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!