Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érzünk és mit lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xxx77xxx kérdése:

Mit érzünk és mit lenne helyes tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy mit érzünk egymás iránt a legjobb barátommal-sokszor hazakísér,csakhogy többet legyen velem(ő mondta),én pedig valamiért mindig megölelném és mindketten jól érezzük magunkat együtt.Ő azt mondja,hogy nem tudja mit érez,nekem pedig van egy barátom,akivel minden jól alakul,csak félek,hogy beleszerettem a legjobb barátjába(merthogy mindkettőnknek a legjobb barátja).A múltkor amikor beszélgettünk csomószor fogta a kezem,meg nézett sokáig..ölelés közben birizgálta a hajamat..nem tudom hova tegyem..
2010. nov. 7. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a fiúknál nehéz tudni, nekem is van egy ilyen fiú barátom és vele is pont ugyanez a problémám
2010. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyébként még azt kell tudni róla,hogy kifejezetten nem az a menőzős fajta,nagyon visszafogott,én vagyok az első lány,aki a közelébe kerültem..és lehet,hogy én is érzek valamit,mert újabban egész nap rágondolok,meg vigyáznék rá-de lehet,hogy ez csak egy nagyon szoros barátság..vagy azért viselkedik így,mert én vagyok az első...de akkorsem vagyok biztos...:S
2010. nov. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!