Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert felek a komoly erzelmekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek a komoly erzelmektol? Miert hagyom ott a pasit mikor tudom h mar elerheto szamomra?

Figyelt kérdés

14 eves koromtol 18-ig volt az elso szerelmem. Vele a keves romantikus pillanatok gyonyoruek voltak.Megis mindig bebeszeltem magamnak, h nem vagyok neki eleg jo, s loktem el magamtol.Aztan rajottem, h hiba volt, de tul kesore.

Azota...nott az onbizalmam es most addig erdekes egy pasi amig megtudom fogni. De ahogy elkezd erzelmes lenni,(pl. kuld egy romantikus szamot) en megilyedek, es egybol "nem tetszik" es elkap a felelem es csak futni akarok tole. Volt egy 2 eves kapcsim, de a sracnak soha nem voltam eleg jo, mindenbe kritizalt. S talan pont azert ultem, mert soha nem voltam biztos az erzelmeibe.De nem akarok ilyen beteges kapcsolatot.

Most megismertem egy sracot, aki nagyon rendes, es nem erdemelne meg h megbantsam, es tetszik nekem is...

De felek, ha egyszer mar minden biztos, akkor nem fog erdekelni.Pedig akarom h erdekeljen!!!

Mi a megoldas erre?? Nem tudom ez miert tortenik igy.


2009. jan. 9. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg még nem vagy eléggé felnőtt.

Keress olyan helyzeteket, amikor döntened kell, és felelősség van rajtad (egy komolyabb rendezvényen keresztül mondjuk egy kirándulás megszervezése és vezetése) - ezzel megszokod az adott helyzetet.

És nyugodtan beleszerethetsz a fiúdba: ha komolyabb gond lenne - később is elválhatsz tőle. De jobb lenne, ha nem így indulnál egy kapcsolatba.

2009. jan. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elso valaszolonak.

1.Valoszinu h meg nem vagy eleg erett a komoly kapcsolathoz.Meg a szorakozast keresed.Felsz lekomolyodni.

Fix igy van a legjobb baratnom is.O 22 eves,de amint megkaparint egy pasit,rajon h ahh nem is kell neki.

2.Talan az igazit keresed.Ha majd eljon a megfelelo srac,akivel mindenfelekeppen jol erzed magad,es nonek erzed magad mellette,le tudsz komolyodni,nem futamodsz meg.

Dontsd el hogy az elso vagy masodik kategoriaba tartozol.Akkor tobb tanacsot tudok/tudunk adni.

2009. jan. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, sztem nem az elso, max masodik, mert felelossegteljes vagyok.

Mar kisebb koromtol allandoan rendezvenyeket szervezek ahova maximalis felelosseget kell mutassak, es eddig mindegyik rendezveny sikerrel jart.

Most is olyan egyetemen vagyok, amelyen a felelotlensegem a szakmamban majd az emberek eletebe kerulhet.

Tehat nem erzem felelotlennek magam.

De felek az erzelmektol, amelyek elmelyulhetnek.

2009. jan. 9. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, hogy

Szeretni jó, de szeretve lenni még jobb.

Persze adj is, ne csak kapd, meglátod, majd megváltozik ez a nézeted:)

2009. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!