Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok neki elég jó?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt a barátommal és mostanában egyre többször megbánt vmivel.Lehet h nem direkt,de igazán nézhetné h nekem az ilyen "beszólásai" h esnek.Pl tegnap néztük az x-factort és még az elején mondta h janicsák veca nem rossz csaj,de ezt még én is csak hülyeségnek vettem föl mert nekem is van kedvencem és persze fiú,de én nem hangoztattam.Aztán tegnap meg megint h ez a csaj nem csúnya csak jobb lenne ha sötétebb lenne a haja...

Én meg mondtam neki h jobb lenne ha nem mondaná inkább el amit gondol mert nekem meg nem esik vmi jól,meg ha fordítva lenne sztem neki se.Utána persze egyből bocsánatot kért és próbált hízelegni.

Nem haragszok rá de nem esett jól, jó nem vagyok én se csúnya meg egy bálna csak előttem meg elég szép bnői voltak,de akkor se előttem kellene és ezt már nem tudtam viccnek felfogni mert már nem 1x volt ilyen és nem tudom hova rakni.Mondta persze h neki így vagyok jó ahogy vagyok,de nem tudom mit gondoljak

20/L


2010. nov. 7. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
veled semmi baj sincs,azzal van gond hogy ő meg egy paraszt.
2010. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig az elején kéne megtartani azt a látszatot,hogy nem vagy sárkány. Ha a srác őszinte és mindig nyalnia kell a segged emiatt, meg fogja unni. Nem fog elmondani dolgokat. Ettől még ugyanúgy fog neki tetszeni. Nem hinném, hogy pont olyanra kéne féltékenynek lenned, aki nincs is a közeletekben. Ne hisztizz.
2010. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiány bizony nagyon idegesítő tud lenni.
2010. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek!De am ennyi erővel meg olyan is lehet akit személyesen is ismer!jártam már így is!és nem volt vmi jó érzés az se
2010. nov. 7. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, biztosan van több lány is a környezetébe aki tetszik neki. Gondolom neked is fiúk. Mégis egymást választottátok.
2010. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy ezzel az egodat a sárba tiporja! De hidd el, semmi baja nincs veled a hapsinak! Szerintem szeret téged, csak vigyázz, nehogy úgy járj, mint én, hogy ezért hagyott ott a pasim! Figyelj! Nyugodt hangnemben beszéld meg vele, hogy nem féltékeny vagy, hanem csupán az önbizalmadnak nem tesz ez jót! Meg fogja érteni! :) És szerintem csökkenteni fogja a megjegyzései számát, ha szeret! :)
2010. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!