Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm felvetette az anál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felvetette az anál témát ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Elég nehéz volt megfogalmazni a kérdést mert igazándiból el tudom dönteni mit szeretnék csak még soha nem csináltam hátulról és nem tudom h utána mi változna esetleg ha változna egyáltalán valami a kapcsolatunkban . Ha lehet normális válaszokat
2010. nov. 6. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én egyszer megpróbáltam a barátommal, mert mindketten kíváncsiak voltunk. Nálunk is azt hiszem én vetettem fel, mert azt gondoltam, mindent szeretnék megadni a barátomnak, hogy ne maradjon ki semmi az életéből (szóval főleg miatta vetettem fel, én annyira nem vágytam rá). Csak aztán akármennyire is felizgultam, akármennyi síkosító is volt, nekem iszonyatosan fájt, úgyhogy kb. 2 perc után abba is hagytuk a dolgot. Szerencsére a barátom azóta sem erőlteti, nem is vágyik rá.

Szerintem próbáljátok meg - mindenképp sok síkosítóval és óvszerrel, és igyekezz mindennél jobban felizgatni a barátnődet. Rossz nem sülhet ki belőle, mert ha neki annyira nem jó, akkor abbahagyjátok, ha meg tetszik neki, akkor színesíthetitek ezzel a szexuális életeteket :)

19/L

2010. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemváltozna semmi.

Mi is próbáltuk már a barátommal, nekünk nem jött be. Megbeszéltük és többet nem is csináltuk (igaz folyamatosan noszogat, h csináljuk úgy.. de én mindig visszautasítom mert számomra kellemetlen)

Ha meg élvezitek mind2en akkor max csak az élvezet lesz intenzívebb ;)

2010. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi változna meg? Ha összejön és jó, akkor lehet legközelebb is, ha meg nem akkor nem. Egyszer én is próbáltam exemmel, de nem ment, nem is erőltettem, mert igazából nem is nagyon izgatott a téma. Ennyi.
2010. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok ki, de úgy, hogy te leszel a farok és az ő segge a punci! Hidd el a nők nem élvezik, de a pasiknak izgató nagyon is, mert ingerli a prosztatájukat.

Irány a kezedbe egy vibri, kígyóuborka vagy valami hasonló tárgy, síkosító és dugd meg a pasid.

Szerintem hálás lesz neked.

26.L

2010. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* bocsi, szóval te legyél a punciii:) a barátnőd a farok.
2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajra anal!
2021. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!