Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsállom, hogy már majdnem az összes barátnőmnek volt barátja, de nekem még egy sem. Lehet, hogy a külsőmmel van a baj? Szőke, rövidhajú, kék, nagyszemű, vékony lány vagyok. Van alakom (igaz, a mellem kicsi, de ez nem zavar).


Vagy a bensőmmel? Állítólag nagy a humorérzékem, tudok zongorázni, megértő vagyok, viszont néha nagyon makacs, és ha épp bal lábbal keltem fel, akkor igen sértődékeny, lemondó, és negatív is tudok lenni. A barátaim szerint ilyen különleges lányt még nem láttak, és hogy nagyon jól öltözködöm.


Mi lehet a baj, hogy nem vesznek észre a fiúk? Lehet, hogy nem nézek ki olyan korúnak, mint ami vagyok??


Lehet, hogy ti most hülyének néztek, hogy egy ilyen korú lány azon sajnálkozik, hogy nincsen pasija, de szeretném tudni a választ!!!

14/L


2010. nov. 6. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még .. Ennyiih szardmále inkább tanulj :)
2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok, és nekem sincs pasim... Inkább kivárom azt, aki méltó hozzám :) Amúgy egyáltalán szoktál beszélgetni, hülyéskedni a srácokkal? Mert ha szóba sem állsz velük, akkor persze, hogy nem vesznek észre.
2010. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem akarok gorombának tűnni, de msn-en nem szeretnék fiúkkal ismerkedni,


nem szeretnék "komoly" kapcsolatot, csak jó lenne egy fiú, aki... hát nem értitek?


És nekem is az a véleményem, hogy nem kell ezt elhamarkodni, de legalább egyszer azért kipróbálnám, milyen, ha igazából szerelmes az ember...

2010. nov. 6. 21:48
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsónak: persze, vannak fiú barátaim akiket tényleg a barátaimnak tekintek... de azok tényleg csak barátok...
2010. nov. 6. 21:51
 15/15 anonim ***** válasza:
hali. írtam nekem levelet..:DDD
2010. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!