Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsállom, hogy már majdnem az összes barátnőmnek volt barátja, de nekem még egy sem. Lehet, hogy a külsőmmel van a baj? Szőke, rövidhajú, kék, nagyszemű, vékony lány vagyok. Van alakom (igaz, a mellem kicsi, de ez nem zavar).


Vagy a bensőmmel? Állítólag nagy a humorérzékem, tudok zongorázni, megértő vagyok, viszont néha nagyon makacs, és ha épp bal lábbal keltem fel, akkor igen sértődékeny, lemondó, és negatív is tudok lenni. A barátaim szerint ilyen különleges lányt még nem láttak, és hogy nagyon jól öltözködöm.


Mi lehet a baj, hogy nem vesznek észre a fiúk? Lehet, hogy nem nézek ki olyan korúnak, mint ami vagyok??


Lehet, hogy ti most hülyének néztek, hogy egy ilyen korú lány azon sajnálkozik, hogy nincsen pasija, de szeretném tudni a választ!!!

14/L


2010. nov. 6. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
msn?^^ 14/F
2010. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

privátba küld el az msn-ed ;)

15/F

2010. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
83%

a mai világban a fiuk csak a plázap*csákra hajtanak....najo a nagyrészük : D


én pl rühellem őket és ahogy ezt leirtad te még a normálisabba tartozol :)


16/F

2010. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekemis :P elsővok.
2010. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
áá mindenki msn x'D
2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Talán gyerekes a felfogásod.

14 éves korban szerintem hanyagold még a fiúkat. Hidd el, akire vágysz, nem fog egy könnyen jönni és általában nem is a feltűnési viszketegséges lányokra bukik.

Tehát pár év és biztos szép kis hölgy leszel, szerintem csak légy türelmes.

2010. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szűzvagy? Decikiiiii :) amúgy normálisnak tűnsz ne aggódj.:D
2010. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
kicsi a melled... bazze, mekkorát szeretnél 14 évesen?... hová fajul a világ? óóójaj
2010. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
50%

van aki 11-12 évesen siránkozik ezért ;)


16/F

2010. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

No problem kislány :DD Nem kell 14 évesen neked pasi... :)

Majd 15-17 évesen kezdd el :D addig felesleges :DD

2010. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!