Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tetszene ez a meglepetés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszene ez a meglepetés? (fiúktól kérdem)

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy a barátommal fél éve vagyunk együtt (szerdán), de csak most hétfőn tudom meglepni (dolgozik, és csak ekkor tudunk együtt lenni). Őszintén, nagyon nehéz helyzetben vagyok, mert nem szeret kapni olyan ajándékot, ami sok pénzbe kerül (vagy egyáltalán pénzbe kerül). Hiába vagyunk együtt sok ideje, nem tudok olyan kívánságáról amit nagyon szeretne, így ilyet nem tudtam venni, vagy készíteni. Viszont mindenképpen szeretnék valamit, hiszen szerinte nagyon fontos a fél év... Én meg azt találtam ki, hogy holnap sütnék valamit, plusz csinálnék valami tipikus piknikes kaját (szendvicsek, stb...) és elsétálnék vele egy ilyen eldugott helyre, ahol piknikezhetnénk (viszonylag jó idő lesz, ma is rövid ujjúban mászkáltam). Egy kis plusz lenne az, hogy mivel az egy kis eldugott hely, nem járnak arra emberek, hogy egy kis extra is járna mellé:) Még nem csináltuk ilyen extrémebb helyen, de volt róla szó, és tudom hogy szeretné. (Figyelek arra, hogy olyan hely legyen, ahol tényleg ne nagyon mászkáljanak arra.) Ezzel csak annyi gondom van, hogy nem tudom, hogy mit süssek, muffinra gondoltam, de azt nem tudom már, mert nincs itthon hozzá cucc sajnos:( Valami egyszerűt de finomat ajánlhatnátok:) Meg még egyéb kézzel készült ötletek is jöhetnek amit még holnap meg tudok csinálni:P Nekem jutott olyan eszembe, hogy kis kártyák amikre ráírok kis cselekedeteket, amiket teljesítek amikor beváltja nálam (ehhez is adhattok tippeket). Bocsi, hogy hosszúra sikeredett, csak ez mind hozzá tartozott:) Előre is köszönöm

19L


2010. nov. 6. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
holnap=hétfőn
2010. nov. 6. 18:13
 2/7 anonim ***** válasza:

ok, jó neked


én most buktam el 41ezret..

2010. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben jó idő lesz nyugodtan mmenjetek el én örülnék neki személyesen, ha pedig esni fog az eső az még szexibbé tehet téged ahogy végigcsurog a víz a tested minden porcikáján, szóval hajrá!!!:)
2010. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csomagold be magad 100 db óveszerrel :-)

és mondd hogy addig el nem megy amíg nem végez

2010. nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ADJ NEKI MUFF!!!!!!!-int xD
2010. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan csinálj neki vlami finom sütit :) férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út :D legalábbis nálam így van :P

aztán 1 kis "meglepi" rem érted :)

2010. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Süss neki palacsintát!

Gyors, egyszerű, és nem kell hozzá szinte semmi:D

2010. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!