Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek ez az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ez az ajándék tetszene?

Figyelt kérdés
1éve leszünk együtt a barátommal és egy könyvet kap tőlem amiben az egy év emlékei vannak.Képek amik hozzánk kapcsolódnak, idézetek amiket az egy év alatt írtunk egymásnak, leírtam hogy miért szeretem .. és még pár oldal személyes dolgot ami neki szól.Szerintetek jó ötlet ajándéknak?Esetleg van valami ötletetek hogy mit írhatnék még bele?
2011. okt. 3. 15:42
 1/9 lownoise ***** válasza:
Elég eredeti ötlet :) szerintem jó.
2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Micsoda meglepetés, egy fotóalbumot kap. Komolyan miért olyan rendkívül fontos a nőknek egy közös fényképekkel teli könyv? Azt mondom, nem dobnám ki az ablakon és örülnék neki de nem lenne kedvem órákig nézegetni.
2011. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép gondolat, ötletet sajnos nem tudok mondani, de ha szeret ami elég valószinü, akkor biztos nagyon fog neki örülni :) 21/F
2011. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem egy fotóalbum.. pont ez a lényeg.Nem csak képek vannak benne:)
2011. okt. 3. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:

vibrátornak jobban örülnék

23 F

2011. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem az egyedi keszitesu ajandek mindig sokkal otletesebb, mint barmilyen vasarolt cucc. De arra ne szamits, hogy a haveroknak a buliban fogja mutogatni. Nem tudom, hany eves, de az ilyenekkel a sracok agyon szivatjak a masikat.

Ettol meg jo otlet szerintem, de ne varj el a dologtol olyanokat, amik esetleg ot kellemetlenul erinthetik.

2011. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha van valami jó süti és szex akkor ez lesz a hab a tortán :) de azért a süti meg a szex is kell mellé ám!
2011. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont ezt adtam a barátomnak az 1 évesen, és nagyon örült neki :). Azt ajánlom, h hagyj hátul szabadon pár oldalt, ahová majd közösen tudjátok folytatni :).
2011. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez úgysem arról szól, hogy a barátainak mutogassa, egyébként sincs olyan kapcsolatban velük.Inkább az a célom ,hogy érezze fontos nekem, mert nem csak egy tárgyat kap amit pénzért bárki megvehet hanem személyes ajándékot szerettem volna.
2011. okt. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!