Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Mi van köztünk és mit akar?

Figyelt kérdés

szakítottunk az exemmel, de vhogy mégis úgy vagyunk mintha együtt lennénk...találkozunk,smseket ír és jól elvagyunk szinte minden nap talizunk.

A múltkor meglátott egy haverjával, azt hitte hogy vele vagyok és teljesen kiakadt.

Felhoztam már neki azt hogy én szeretném újrakezdeni de azt mondta hogy több rossz dolog is érte a kapcsolatunk alatt és nem akarja újrakezdeni, de mikor velem van és jól érzi magát akkor eltudja felejteni?!?!

Most várjak még rá és legyek a barátja?!?!

Én szeretném vele újrakezdeni...van esély még ha kicsit "kaparok"???


2010. nov. 6. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, kérdezd meg tőle.
2010. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit úgy tűnik, hogy nem akar már veled járni, de még nincs senki más, szóval veled múlatja az időt ameddig lesz.

24/f

2010. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek esély sincs már rá hogy valaha kibéküljünk?

Egyszer már volt nálunk egy ilyen szakítás, hogy maradjunk barátok aztán ő jött vissza hogy kiszeretne békülni...

Most esélytelen? :(

2010. nov. 6. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, de szerintem ne húzd el a döntést. Egyszerűen állítsd választás elé: te akarod őt, és próbáljátok meg újra, ha pedig nemet mond erre, akkor mondd meg neki, hogy ne udvaroljon. Ennyi.
2010. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!