Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam meg a srácnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg a srácnak? Fiatal csajszi vagyok.Randizgatok sráccokkal mint minden erett aki keresi parjat..

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban eltorte az orvos a kezem es rosszul helyezte vissza.Meg felnottkoromra is vissza koszon ez a tema,hiszen nem lehet megmuteni.Tehát mennyi ido utan mondjam meg a sracnak?Arra gondoltam,hogy mar ha megkedvelt.Kulso ember nem igazan veszi eszre csak akkor lathato ha szuksegem van ra...

Nem akarom hogy titkolozasnak vegye es csalodjon bennem.

Mit javasoltok?

Kernem,holgyek es férfiak is írjak le a velemenyuket!Koszonom elore is.


2009. jan. 8. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kulcscsontom ,két csuklóm volt eltörve,az orrom és az arcom plasztikázva a térdem műtve-----És a pasim van amit még mindig nem tud pedig már több mint fél éve járunk.Szerintem ez nem akkora világi probléma.Majd amikor dumálgattok és ilyenekről esik szó,megmondhatod,hogy hú nekem meg rosszul van a csuklóm összerakva:Dsok szerencsét
2009. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem minél előbb!max. 2 hétig várnék de többet nem!az őszinteség a legjobb!ha már kedvelitek egymást!
2009. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként az ilyet már lehet javítani.Úgy tudom eltörik szándékosan és úgy rakják össze megint
2009. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszokat.

Az idegszalak oda vannak csípodve a csonjaim koze.Nem igazan merem kockaztatni mert megint lebenulhat mint pici koromba.Talan kesobb ha tobb orvos is javasolja...

2009. jan. 8. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret valaki ez nem számít, és ha te is szereted és bízol benne, simán elmondod.
2009. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd ezt olyan nagy problémának. És ne is úgy add ezt elő neki. Nincs két egyforma ember, Neked van egy ilyen problémád.

Elő lehet hozni mondjuk a balesetek témát (amikor csak akarod), és akkor valószínű rákérdez, hogy Veled volt-e valami. Aztán akkor elmondod neki.

2009. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó otlettet adtatok.A balesettel kapcsolatba szepen óvatosan elolehet majd hozakodnom es elmeselem nemsokara ha minden siman megy majd.

Koszonom szepen mindenkinek megegyszer!:)

2009. jan. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!