Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolat esetén ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat esetén ez normális?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy picit hosszú lesz, sorry..

A történet nemrég kezdődött, egy társkereső oldalon. A dologhoz hozzátartozik, hogy ott első próbálkozás volt mindkettőnknek. Találkoztunk, nagyon jól alakult minden,közös témák, külsőleg belsőleg minden stimmelt.. nem siettük el a dolgokat, kb 1 hónap után feküdtünk le egymással. Hozzáteszem ez nem rajtam múlt, én már előbb is megtettem volna, mert nagyon tetszett a srác, de ő volt az aki 'úriemberkén viselkedett- és úgy nem közeledett' bár végig éreztük azt a bizonyos szikrát :)

Namármost az első szex nagyonnagyon jól sikerült, mindkettőnknek. Nekem ez már mérföldkőnek számít, mert nem vagyok az aki fűvel-fával..:) DE! Ugyan nem beszéltük meg, hogy járunk, vagy hogy együtt vagyunk..de úgy gondoltam, hogy ezek után ez adódik..

Ő azóta is fenn van gyakran a társkeresőn, minden közösségi oldalon: 'egyedülálló'..

És kb ha nem találkozunk (a munkája miatt heti több napot tölt vidéken)napi 2 sms-re korlátozódik köztünk minden..:(

Ha talizunk akkor persze minden ok.. semmi okom a panaszra, de amikor nem vagyok vele, akkor kezdek el ilyen hülyeségeken agyalni. :(( és egy kapcsolat elején még rózsaszin ködnek kéne lenni.. Normális ez így, vagy csak én voltam a múltban 'elkényeztve'?

A válaszokat előre is köszi!

Én 26 ő 33


2010. nov. 6. 07:59
1 2
 11/13 anonim válasza:

20:26-os vagyok.

Talira azért nem került sor, mert a fickó kérdőre vonta ismimet, hogy miért van fent valami iwiw- en.

Na erre robbant a bomba. Ekkor a fickó orra alá dorgolte az ,,idegen csajt " akit ismim alkotott.

Először leesett az álla a fickónak, aztán meg mentegetőzött, hogy valaki az Ő nevében írogatott.

Na persze. Ismim meg most jött le a falvédőről....


Ami meg velem történt:

Összejöttem egy sráccal szintén a neten. Ami nagy szó nálam, mert kutya fanatikus vagyok. Három kutyi egy szobában. Szal elég nehéz olyan társat találni aki ezt elfogadja.

Na és olyan szerencsém volt, hogy a srác is kutya fan.

Náluk is a szobában van a kutyi meg minden.

El is tudtam vele beszélgetni, csak...

Csak az volt a baj, hogy állandóan azt kérdezgette, hogy mire gondolok, meg ugye gondolok rá stb.

És amikor elköszöntünk egymástól ( haza mentem ) alig telt el öt perc, már hívott telefonon. Ha föl vettem, akkor megint jött azzal, hogy sokat gondoljak rá és stb.

Ha nem vettem fela telót akkor tizen huszon akárhány nem fogadott hívás...

Ez nekem nem normális. Szakítottam vele.

Az óta csend és béke van. :-D

2010. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szereti a puncit, ez normális :)
2010. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Velem is történt egy ilyesmi,,,,nálunk csúfos vége lett

Mondjuk én elvártam,ha már történt köztünk valami,és ö is azt mondta,h komolyat keres,akkor törölje magát,ahogy én is tettem,naná,h ez nem történt meg,de az igen,h miután lefeküdtünk,sokkal ritkábban kersett,,,,,én elküldtem a p,,,ba,mert egyértelmü szerintem,h lehazudják a csillagos eget,zsebkendö meg nem vagyok

2010. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!