Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új kapcsolat esetén ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolat esetén ez normális?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy picit hosszú lesz, sorry..

A történet nemrég kezdődött, egy társkereső oldalon. A dologhoz hozzátartozik, hogy ott első próbálkozás volt mindkettőnknek. Találkoztunk, nagyon jól alakult minden,közös témák, külsőleg belsőleg minden stimmelt.. nem siettük el a dolgokat, kb 1 hónap után feküdtünk le egymással. Hozzáteszem ez nem rajtam múlt, én már előbb is megtettem volna, mert nagyon tetszett a srác, de ő volt az aki 'úriemberkén viselkedett- és úgy nem közeledett' bár végig éreztük azt a bizonyos szikrát :)

Namármost az első szex nagyonnagyon jól sikerült, mindkettőnknek. Nekem ez már mérföldkőnek számít, mert nem vagyok az aki fűvel-fával..:) DE! Ugyan nem beszéltük meg, hogy járunk, vagy hogy együtt vagyunk..de úgy gondoltam, hogy ezek után ez adódik..

Ő azóta is fenn van gyakran a társkeresőn, minden közösségi oldalon: 'egyedülálló'..

És kb ha nem találkozunk (a munkája miatt heti több napot tölt vidéken)napi 2 sms-re korlátozódik köztünk minden..:(

Ha talizunk akkor persze minden ok.. semmi okom a panaszra, de amikor nem vagyok vele, akkor kezdek el ilyen hülyeségeken agyalni. :(( és egy kapcsolat elején még rózsaszin ködnek kéne lenni.. Normális ez így, vagy csak én voltam a múltban 'elkényeztve'?

A válaszokat előre is köszi!

Én 26 ő 33


2010. nov. 6. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"egy kapcsolat elején még rózsaszín ködnek kéne lenni.. " ha EZ eszedbe jut.. akkor szerintem már rég veszve van az egész - mert görcsölsz rajta. mert annyira akarod.. lazulj el. napi két sms? na és? dolgozik! meg kell értened.

jobban teszed ha nem rágódsz hülyeségeken. én is ilyen hibába estem, és kicsin múlott a dolog.. pedig mi már több mint két éve vagyunk együtt.

2010. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Huszadszor is elmondom, mert úgy látszik, vannak, akik nem értik meg... ISMERKEDNI NEM NETEN KELL!
2010. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá, h a fent említett oldalakon miért egyedülállónak van bejelölve!? Amúgy ez nem csak Téged idegesít, másokat is hidd el.
2010. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szia! Azért nem kérdezek rá, mert ezek az oldalak engem annyira nem érdekelnek.. csak ez az egy momentum. És az olyan gyerekes lenne rákérdezni, hogy - akkor mi most járunk? :(
2010. nov. 6. 09:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

kedves második válaszoló.. nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem nagyon is jól működik a több mint két éve tartó párkapcsolatom. NETEN ISMERKEDTÜNK MEG. nem azt kell ismételgetni, hogy nem neten kell ismerkedni, hanem azt, hogy az ember legyen figyelmes, ne adja ki magát akárkinek. teljesen mindegy, hogy hol jön össze az ember a másikkal, hol ismerkednek meg, ha valamelyikük, netán egyikük sem százas... nem tudom, hogy férfi-nő, fiatal-idős vagy, de nem igazán lehet hol ismerkedni. disco? ugyan már.. normális szórakozóhely sincs, csak egy kettő. utcán? rosszabb mint az internet... nincsenek már olyan események, rendezvények ahol lehetne.. Édesapám már másodszorra ismerkedett neten, és furcsamód mindkét kapcsolata jól működött - működik. nem olyan miatt lett vége aminek köze van a nethez. illetve azt sem tudom, hogy mi köze a kérdéshez annak, hogy hol ismerkedtek meg...


bocs az OFF-ért..

Első válaszoló voltam.

2010. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha sokat dolgozik, azt meg kell értened. De ettől függetlenül,ha együtt vagytok, szóba hozhatod a jövőt, hogy ő hogyan képzeli, mit érez, mit gondol. Nincs ebben semmi.Mert szerintem nem normális dolog egy jól működő kapcsolat mellett társkeresőn lógni.És közösségi portálon is illene változtatni a családi állapotán, már ha sokat használja az oldalt.(Mert az is lehet, hogy kb.havonta tud belépni csak.)
2010. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg a másik furcsaság, hogy mielőtt megtörtént a 'dolog', olyan gyakran keresett, a randik előtt írt visszaszámoló sms-eket :)) és most... csend. Jópár férfival voltam már, meg tudom ítélni, hogy mennyire élvezte a dolgot.. Ő igen, nagyon. És hozzám bújva aludt el. Azóta alig ír.. de azért találkozgatni akar, ő kezdeményez,de ezek a telefonok, irások már nem olyanok mint előtte.. nem értem hol a hiba. vagy csak túldramatizálom :p
2010. nov. 6. 09:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt csak Ő tudná megmondani, hol a hiba.Akar komoly kapcsolatot?Ezt muszáj lenne tisztázni.Nincs esetleg még valakije?
2010. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerintem aki kalandozik az nem fogja elárulni, hogy hány csaja van.

Egyik ismerősöm is a neten ismerkedett meg egy sráccal.

El voltak. A fickó normális volt. Ám a társ keresőkön nem módosított. ( az oldalakon általában lehet látni mikor volt fent utoljára )

Hát ismerősöm gondolt egyet, és alkotott egy idegen képpel egy bomba csajt.

Be is jelőlte a fickót, és beszélgetni kezdtek.

A fickó ugye nem tudta, hogy tulajdon képpen a csajával írogat.

Hát sajnos ezen meg is bukott a kapcsolat, mert az ,, idegen" csajnak is igérgetett fűt fát stb. Találkára már nem került sor...

2010. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tyűűű, utolsó, pedig az ütött volna igazán, egy találka, és akk megjelenik a barátnője. igazi filmbeillő szakítás lett volna.


am énis neten ismertem meg barátnőmet, nem feküdtünk még le, lassan 2 honapja vagyunk együtt. napi 2-3 sms t váltunk, amúgy meg talikon beszélünk. együtt vagyunk minden franko, ha külön akk néha ha nem ír úgyérzem nem vesz elég komolyan. ma 5 órába telt megirnia 2 sort, hogy a tesco ban volt... . pedig előtte, meg eddig, még ő is keresett, legtöbbször válaszolt amint tudott. és mostmeg... ez nem esett jól. mer voltmár ilyen korábban is, hogy elfelejtett írni, meg 3 óra mulva irt csak, de még akk nem is éreztem annyira hogy kezdene talán kialakulni valami komolyabb nála is. most már úgy tünt hogy alakul, erre lerombolja egy ilyennel.

szal a rózsaszin köd mire leszállna mindig szétzabarja valamivel... :)

ha neked igy nem jo, akk kérdezz rá, fontold meg. én is folyton agyalok, akarom e ezt, de tetszik, megszerettem már valamennyire, és még látok esélyt hogy ő legyen a nagy ő, addig érdemes együtt lenni sztem, amig esélyt látunk a szebb jövőre :) és várom a köv talit, mer jó vele :)

na sok sikert neked is

2010. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!