Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik valaha ez a tompa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha ez a tompa fájdalom ami néha nagyon utolér?

Figyelt kérdés

Mindjárt itt vannak az ünnepek, és nehéz belegondolni, hogy már lassan fél év telt el, azóta, hogy szakítottunk. Az idő nagy részében úgy érzem jól vagyok, máskor viszont olyan, mintha tegnap történt volna... épp annyira fáj, épp annyira vagyok dühös és tehetetlen, épp annyira érzem, hogy elárultak, mint akkor. Elmúlik valaha ez a szorító érzés a torkomból, a tüske a szívemből?

Annyira szomorú vagyok:(


2010. nov. 6. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:

idő idő idő


emellett ismerkedj:)

2010. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul mostanában lennénk két évesek...:(
2010. nov. 6. 01:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálok ismerkedni... de valahogy már nem tudok úgy hozzáálni ezekhez a dolgokhoz. A múltban történtek hatalmas nyomot hagytak bennem...annyira kritikus lettem a pasikkal szemben, hogy lassan kezdem úgy érezni, feleslegesen várom, hogy egy nap eljön majd az én időm.
2010. nov. 6. 01:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet eltelik 2-3 év is, ha ennyire megviselt. Ne foglalkozz ezzel, foglald le magad. Munka, tanulás stb, nem csak pasikból áll az élet, sőt nagyon nem.
2010. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igyekszem...

Csak az a baj, hogy attól még amiért úgy teszek mintha minden rendben lenne, legbelül tudom és érzem, hogy nincs.

Nem tudom mit tehetnék még, hogy ne csak kívülről tűnjön úgy, hogy boldog vagyok...

2010. nov. 6. 01:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így érzem,mint ahogy TE...

Azóta nem találok magamra,hogy boldog legyek,és minden férfiban ugyanazt látom(hogy át fog verni stb..)

Ha van kedved velem beszélgetni,és kiönteni magadból minden rosszat,akkor irj egy privátot.

23/L

2010. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Nem tudunk mit tenni, el kell viselni...
2010. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elhagyott, reményt vesztett nők klubja?


:(

2010. nov. 6. 14:44
 9/9 anonim válasza:
Tényleg idő... és felülírni az emlékeket. Azaz, bármennyire fáj, más emberekkel eljárni oda, ahol voltatok; a lakásodba meghívni családot, barátokat, esetleg más fiút, akibe nem kell szerelmesnek lenned, de legyen szimpatikus (na ezt sem azonnal:). Ha elárult, és nem állt ki melletted, racionálisan rá kell jönni, hogy ő nem tudott volna boldoggá tenni. Én is hasonló cipőben járok, tényleg alapítsunk klubot. írjatok privit ha benne vagytok :)
2010. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!