Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú-hosszú kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú-hosszú kapcsolat után hogy lehet talpraállni?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakított velem a barátnőm (6 év után). Már a kezét is megkértem, de azt mondta, hogy "nem boldog". Azóta már más valakivel jár. Sajnos minden pillanatban eszembe jut, és magamat okolom a történtek miatt. Én 25 vagyok, ő 24. Nagyon idegesít a dolog, mert teljesen magam alatt vagyok. Egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, de majd' belehalnék, ha meglátnám őt/őket. Sajnos még mindig szeretem, és tudom, hogy k*rvára összeillünk.

Hihetetlen, hogy őt nem bántja a dolog, ez is zavar. Neki összejött egy új kapcsolat, nekem meg szerintem nem fog soha már, minden lányban őt keresem, ezen nem tudok csak úgy változtatni.

Valami ötlet?


2010. nov. 5. 23:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De már nem vagyok ki.. xD
2010. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy az idő segít...Hát ez nem mindig igaz sajnos. Nekem 5 éve lett vége egy kapcsolatomnak, volt azóta több is, de senkivel nem éreztem azt, mint vele, mindenkiben őt kerestem, és soha nem fogok úgy szeretni senkit mint őt. Vagyis nem mindig igaz, hogy az idő segít. De legalább meg kell próbálni túllépni rajta, vagy legalább is nem gondolni folyton arra akit szeretünk:(
2010. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!