Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg, vagyis vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg, vagyis vissza?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, már majdnem 16. Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Már kiskorunk óta ismerjük egymást, de észre sem vettük egymást addig, amíg közös barátok úgy nem látták azt jónak. A discoban kezdtünk el beszélgetni és táncolni, elcsattant pár csók is. Másnap fel vett msn-re és minden nap ha volt lehetőségünk beszéltünk. Egyszer volt, hogy nem tudtam vele beszélni, akkor írt egy sms-t. Meghívtam magunkhoz, de nem mondta biztosra, hogy eljön és lám nem is tette. Én ezt annak tudtam be, hogy megijedt, mert az előző barátnőjével is eljátszotta. Egy hónapig beszéltünk, anélkül, hogy találkoztunk volna, utolsó beszélgetésünk napján összefutottunk. Azóta nem ír rám. Ez már egy hónapja volt. És most ha találkozunk és közel van inkább nem néz rám, de ha messze vagyok és azt hiszi, hogy nem látom, akkor mégis megnéz. Ez szerintetek mi?
2010. nov. 5. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Á, nem írok csúnyán. Elegem van már ebből!

Édesem, miért nem mész oda beszélni vele élőben és megkérdezni, hogy mi baja van?

2010. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most csak azért mert te lány vagy nem fog minden a lábad elé heverni, valamit neked is tenni kéne nem gondolod?
2010. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!