Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
20 éves fiú és egy 15 éves lány között, lehet valaha is szó szerelemről, vagy marad csak a barátság?
2009. jan. 8. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szia! én is 15 évesen jöttem össze a barátommal, aki akkor 20 volt. már másfél éve együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. ha komoly vagy, és ő is, akkor lehet belőle elég szép kapcsolat.
2009. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
A 20 éves fiú szexet akar, a 15 nem feltétlen.
2009. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
előzőnek: szerintem 20 évesen már sokan kinőttek a szexmániás korszakból, és képesebbek komolyabb érzelmekre. én barátom nem erőltette soha, és még ő is szűz volt, de én sem bírtam már tovább fél évnél, mert nagyon kívántam... 16 voltam akkor.
2009. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez azért attól is függ, hogy mennyire vagytok érettek gondolkodásban. Én 17 vagyok, barátom 24, de pl. ha neten beszélgetek egy idegennel és elmondom neki hány éves vagyok, akkor általában el sem hiszik, úgy gondolják, már 20 is elmúltam. És ugyanezt mondják a rokonaim, barátaim. Nekem sohasem egy olyan férfi kellett, aki kicsapongó életet él, aki még gyerekes. Egy komoly férfira vártam mindig is, akivel eltudom képzelni az életemet.....és megtaláltam. Minden téren megértjük egymást, tiszteljük egymást, tanulunk, hogy ne legyen gond a későbbi életünkben és mindig szánunk időt arra, hogy összebújjunk, szeretgessük egymást.

Ti tudjátok mennyire vagytok 1 hullámhosszon. Ha mások az életcéljaitok, nagyon különböztök, akkor egyszer megunjátok egymást....hiszen a külnbség csak az elején fog izgalmat nyújtani....

2009. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a fiú akkor Gáz!

Ha te vagy a lány akkor ugyan olyan vagy mint a legtöbb!

2009. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

És hát az van, hogy nagyon jó barátok vagyunk mindent megbeszélünk, de megmondat, hogy nem kezdene 16 évesekkel, szoval ez azt jelenti, hogy nem vagyok benne.

2009. jan. 8. 22:15
 17/17 anonim válasza:
Köztem és a barátom közt is 5év van és már több mint 5 éve vagyunk együtt.Nem azt mondom h egyszerű, de ha szeretitek egymást akkor semmi nem állhat közétek.
2009. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!