Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az 5 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
20 éves fiú és egy 15 éves lány között, lehet valaha is szó szerelemről, vagy marad csak a barátság?
2009. jan. 8. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...Szerintem lehet szó szerelemről...Ki kell próbálni, hogy muködik-e :)
2009. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretik egymast akkor nem allhat semmi se koze,enis ilyen kapcsolatba vagyok,es nagyon szeretjuk egymast:)Ki kell probalni:)
2009. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok.

De egy történetet leírok: Tizen x éve volt egy barátnőm. Ő akkor 16 én 21 éves voltam. Egyszer a lány összeveszett a szüleivel és nem ment haza,hanem eljöt hozzám. Szépen beadta,hogy menjünk el valahova. Hát el is mentünk és út közben közölte velem a lány,hogy ő bizony nem megy haza többet,mert hülyék a szülei. Erősen le is beszéltem róla és közöltem vele,hogy majd én hazakisérem őt,mire a lány megfenyegetett,hogy ha ezt megteszem akkor vége közöttünk mindennek! Hát mit is tehettem,hallgatam rá. Mivel akkoriban nem volt moboltelefonunk így egy utcai fülkéből próbáltam felhívni a lány szüleit,hogy gáz van,de a lány lecsapta a telefont a kezemből. Hozzánk sem akart jönni,és azt akatra,hogy töltsük az éjszakát az utcán csatangolva. Még szerence,hogy nyár volt. Másnap nagy balhé lett belőle,mert engem beidéztek a rendőrségre fiatalkoró veszélyeztetetsége miatt,mivel már elmúltam 18 éves már büntethető voltam. Engem vett elő a rendőrség a szülők feljelentése miatt,hogy eltünt a lányuk és el is mondta a rendőr,hogy nekem kellett volna ép ésszel gondolkodni és nem egy 16 éves lánynak. Na,akkor megfogadtam,hogy soha többet nem kezdek ilyen korosztállyal semmi kapcsolatot. Ennyi idős 15-16 korban sok az az öt-hat év korkülömbség,de ha már idősebbek vagyunk pl.20-25 évesek,akkor már nem sok,legalábbis ezt mondta akkoriban nekem a rend őre.

2009. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak a szerelmen múlik. Én ekkortájt jöttem össze véletlenül egy huszonévvel öregebb férfival. Ez a kapcsolat tart még most is, 6 évvel később. Mondjuk ehhez az kellett, hogy én komolyabb voltam az átlagnál, ő pedig fiatalosabb, gyerekesebb.
2009. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Ha a fiúnak komolyak a szándékai, nem csak szórakozik, kihasználva a lány tapasztalatlanságát, akkor meg lehet próbálni.
2009. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok,a barátom 20 és másfél éve vagyunk együtt!Azthiszem ezzel elmondtam mindent,nálunk még nem jelentett akadályt,pedig az elején én is úgy éreztem.
2009. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ez még talán belefér!
2009. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Sok
2009. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
egyik oszt.társam egy 39-40 éven pasival van...egy másik pedig egy 28-29 évessel!! ehhez képest..nem sok!
2009. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
jah..bocs.. lemaradt, hogy 17 vagyok
2009. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!