Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő és a szex ( bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő és a szex ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy most leszünk együtt a barátnőmmel két hónapja. Petting már volt viszont most hogy már áttérnék a szexre mondta hogy ő még nem szeretné mert hogy kicsi a melle. Én megmondtam neki hogy nekem tök mind1 hogy mekkora a melle én így szeretem és én így szeretném. Hozzá kell tennem hogy nemannyira kicsi neki és hogy sohha nem engedi hogy megfogjam vagyhogy levegyem a poloját. Szerintetek mivel tudnám rávenni? vagy csak szimplán várjak? 17/F
2010. nov. 5. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt... Figyelj telálkozzatok többször... Elég ha hetente csak + 1 alkalom...mindig dicsérd meg a ruhásját de soha ne beszélj a melléröl...mindent dicsérhetsz haját,szemét,ruciját... Várj még egy fél honapot.... (Jobblenne az 1 honap) Deh lehet h fél is elég lessz.. probáld ki nekem bejött... 3 hét alatt... ;)
2010. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
először én is nagyon gátlásos voltam mert kicsi volt a mellem.de a barátom nagyon kitartó volt,meg ugye kicsit akaratos,szóval sikerült neki "leráncigálni" rólam a pólót xd.azóta már nincs ezzel gondom.
2010. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se beszélj a melléről,főleg ne mondogasd,hogy"milyen nagyok a melleid"mint ahogy az én párom csinálta.

Igaz nem olyan kicsik,de nagynak semmiképp nem neezném a melleim,tehát tudtam,hogy vigasztalni akar vele:D

Szerintem is várj vele és mondogasd,hogy milyen gyönyörű,meg hogy a többi csajodhoz képest is egy állomnő .

Én mindíg attól féltem,hogy az exeihez képest nem agyok elég jó.

2010. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. ez az egyik legzavaróbb tényező, ha kicsi a mellünk. esetleg óvatosan ajánld fel neki, hogy maradhat rajta melltartó, hátha úgy bátrabb lesz picit : )
2010. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LeinaBxtchh ***** válasza:
0%

ne erőltesd ha nem akarja. ha annyira rohadtul nem akarja akkor meg szakíts vele.

Leina 15/L

2010. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakítson vele..Úristen..szerinted olyan nincs,hogy szereti és emiatt nem szakít vele?15 évesen ilyet beszélni..
2010. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok várni meg kedveskedek is neki mindig. kíváncsi vagyok hogy milesz. Az utolsó előtti válaszoló elég éretlennek tűnik a korához képest... bocs de ez nem olyan könnyű hogy szakítassz vele amikor annyira szereted hogy alíg bírsz ki nélküle két napot...
2010. nov. 6. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!