Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi aki élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki élete során csak egy nővel volt szerelemből?

Figyelt kérdés

ha van az megbánta vagy nem ?

csak érdekel :)


2010. nov. 5. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy együtt hogy szex? vagy együtt, mint 1 pár?
2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Létezik
2010. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
mármint ugy hogy 100 nő közül akivel járt élete során csak egyikbe volt szerelmes?
2010. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Müller Péter íróról beszélünk.

Igen ő a leghíresebb ilyen. Valamelyik nők lapjában megkérdezték tőle, hogy nem hiányoztak - e neki a kalandok az életéből, mire ő azt felelte, hogy neki a legnagyobb kaland az hogy hogy leélte az életét a feleségével. Amúgy 10 évesen ismerte meg a feleségét.

2010. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen úgy értem hogy egy nővel volt szexuális kapcsolata:)

vajon a férfiak képesek csak egy nőt szeretni igaz szerelemből ha ez kölcsönös ?

és ti fiúk hogy vagytok ezzel és fő kérdéssel ? :)

2010. nov. 5. 18:17
 6/12 anonim ***** válasza:
én ism erek ilyet többet is. a közös bennűk,hogy mindannyian vallásosak,így nőttek fel,nekik ez a helyes,és nem,nem bánták meg,mert nekik ez a természetes
2010. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:
nem bazz a fiúk képtelenek igaz szerelmet érezni.. ezt akartad hallani?..-.-"
2010. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én olyan csajjal voltam, akibe nem voltam szerelmes, én nem erőltettem a szexet , ő hajszolt bele úgymond..első volt nekem, rosszul is sült el, nem is voltam belé szerelmes kész tragédia volt.. Nekem szerelmesnek kell lennem, és éreznem kell hogy engem is szeretnek, hogy tényleg jó legyen a szex, de ez eddig csak utópia..:( 20f
2010. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Moszuke

nem így értettem

de inkább 22-99 férfiak évesek válaszára várok kérdezek (:

2010. nov. 5. 18:38
 10/12 A kérdező kommentje:
upps éves férfiak*
2010. nov. 5. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!