Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi így az esély?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok, és szerelmes vagyok egy 23 éves srácba. Mindketten egy városban élünk, de ő Szegeden tanul, így nem sokat van itthon. Ő olyan "belevaló fajta", minden buliban ottvan, stb., én meg inkább szerény és csendes vagyok. Mindezek ellenére, ha nem is most (mert egy ilyen idős srác tuti kislánynak gondol egy ilyen idős csajt), de később(pár év múlva) lesz esély arra hogy összejöjjünk?
2010. nov. 5. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hát lehet
2010. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz
2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pár év múlva már lehet, h más fog tetszeni!

de 8 év egy kicsit sok sztem

2010. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 évesen ismerkedtem meg a párommal, azóta vagyunk együtt. Köztünk is 8 év a korkülönbség :)

21/L

2010. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a remény hal meg utoljára.. de egyébként az előttem szólónak igaza van, aki azt írta hogy lehet hogy akkor már más fog tetszeni.
2010. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom h más fog-e tetszeni, de most még ez elképzelhetetlennek hangzik számomra:S

köszi a válaszokat:)

írjatok még

2010. nov. 5. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Lesz, ha mind2en komolyan gondoljátok majd
2010. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!