Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Nektek mennyire számít, ha egy lány(esetleg a barátnőtök)mélyen, komolyan vallásos, és ti esetleg nem vagytok azok? Hogyan viszonyultok ehhez?
2010. nov. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tartogatja a szüzességét házasságig akkor nem zavar...
2010. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az miért zavar?
2010. nov. 5. 17:32
 3/7 anonim válasza:
engem egyáltalán nem zavarna
2010. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lenne, mivel én sokat káromkodok. Meg amúgy is hülyeségnek tartom ha valaki vallásos.
2010. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

17:58

Érdekelne az álláspontod. Kifejtenéd?

2010. nov. 5. 18:05
 6/7 anonim válasza:
Ez sokmindentől függ.Ha annyira vallásos , hogy házasság előtt nem feküdne le velem , akkor otthagynám...és nemazért mert egy nyomorék kanos férfi vagyok, hanem azért mert butaságnak tartom. én max 5 hónapot várok a szexre egy lánynál.az fontos alapköve egy kapcsolatnak(szerintem).Nembírnám ha vacsoránál imát kell mondani az ételért meg ilyenek..:S:D nemszeretem a vallásos lányokat.
2010. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Charlie Manson ***** válasza:

Én nem vagyok vallásos, de megrögzött ateista sem. Amíg a vallásossága nem menne a kapcsolatunk rovására, el tudnám fogadni.

Nem menne a kapcsolatunk rovására rész alatt értsd:

- együtt töltött idő, szórakozás. Azért én se vagyok ereszd el a hajam típus, szóval még ez a legkevésbé rizikósabb pont.

- testiséghez való hozzáállása (ha még egy kis petting se fér bele nála egy idő után zavarna)

- meg akarna téríteni (ha én tolerálom az ő vallásoságát, akkor ő is viselje el, hogy én nem kívánok belefolyni)

2010. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!