Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért lehet? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Szóval járok egy fiúval,kb.2 hete ,aki egy évvel idősebb nálam.

nagyon sokat játszik ezekkel a hülye játékokkal már teljesen függővé vált..pl call of duty,wow,metin2

mindig csak erről tud beszélni..és én már nagyon unom..

barátnője nem volt még,pedig egyáltalán nem csúnya,sőt..nem értettem,de már sejtem hogy miért nem..nagyon sok fiú barátom van,ami persze neki nem tetszik..azonban..van egy lány"barátja"és elég sokat beszél róla..Megértem én ,ha féltékeny ,de ha ő barátkozhat lányokkal és én nem lehetek féltékeny ,akkor ő miért pöffeszkedik,hogy én ne foglalkozzak mással?

Suliban s egy szabad percem sincsen tőle..persze nem azt mondom,hogy ne jöjjön oda,csak ne lógjon rajtam állandóan..

Lehet meguntam?

Szerintetek? Őszinte véleményt várok mindenkitől,ha negatív,ha pozitív.


16/L


2010. nov. 5. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem mi a bajod. De ha jól értem, akkor nem vagy szerelmes a fiúba és tök más érdekel titeket...
2010. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szerette,de már nem érzem ugyanazt,mint ezelőtt..

valami megváltozott..idegesít,ha arról a hülye játékról beszél,meg ilyesmi ..már én sem értem magam :S

2010. nov. 5. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi. OtT a válasz a kérdésben. Ha már idegesít az ami örömet okoz neki(mellesleg engem is idegesítene), akkor hagyd a francba.
2010. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én is erre gondoltam..az előbb pedig az írta,hogy látja hogy zavar engem..ezért megy..majd beszélünk holnap este.

Tehát holnap SEM akar találkozni velem:S

2010. nov. 5. 21:17
 5/5 A kérdező kommentje:
mármint MSN-en mondta ezt
2010. nov. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!