Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy osszetort szivnek valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osszetort szivnek valami tanacs? E

Figyelt kérdés
Egy fiu ma nagyon osszetorte a szivem, es folyton sirok ez miatt. Tudnatok valamilyen tanacsot adni hogy ne erezzem ilyen rosszul magam? Elore is koszonom a normalis valaszokat!
2010. nov. 5. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ne gondolj rá, kösd le magad, hogy ne legyen időd rá gondolni és idővel jobb lesz.Sajnálom :S fel a fejjel :)
2010. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:
Én ezt nem itt beszélném meg veled, ha gondolod írj egy privát mailt...
2010. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ígyvoltam egy hónapja, csak fordítva, lány törte össze az én szívemet.

Sokaknak nem megoldás, de én jól berúgtam rá 2 napra (de majdnem detox szintre :S) segített valamelyest, de a fejemből még mindig nem tudom kiverni....IDŐ IDŐ IDŐ aszt mondják mindet elfeledtet....18/F

2010. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

pff.. nekem is ma össze törte egy fiú a szívem =((

és hamar túltett rajtam mert már megyis ma este, bulizni én pedig itthol szenvedek..

de am szerintem is ne gondolj rá próbáld elfelejteni én is ezt próbálom tenni és tudom milyen nehéz, mert olyan könnyű ezt mondani, hogy PRÓBÁLD ELFELEJTENI holott, ez nem is könnyű :((

2010. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 hete az enyém is összetört, próbáltam sok mindent,italhoz nem nyúltam,próbáltam új barátokat is keresni ,azzal sem jobb. valakinek mondd el mi az ami bánt ,mindent ami jön adj ki magadból.Sajnos sok idő kell hozzá,de a legjobb ha nem keresed a társaságát még egy darabig, én kerestem és minden emléket nézegettem ,(SMS, üzenet,képek stb...) Rosszul tettem...Többet ártottam vele mint használtam.

Én itt leszek veled,és ha kell segítek.

2010. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pillanatragasztó
2010. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én szívem is összetört.

Igaz az mézeskalácsból volt és elejtettem, mert ügyetlen voltam,

2010. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat =) Egyebkent a fiu ugy torte ossze a szivem hogy osszejott a baratnommel es en egesz nap kellett nezzem ahogy smarolnak! Es az a baj, hogy a baratnom es a fiu is mindketten osztalytarsaim!
2010. nov. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!