Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Nem merek kezdeményezni a lányoknál. Az egyetemen van egy lány, aki nagyon tetszik nekem. Egy lány barátom felvette őt. Beszélgettek egymással. A csajnak bejövök, de nem tudja rólam, hogy ki vagyok. Nem tudja, hogy hogy nézzek ki. Nem merek odamenni hozzá.
2010. nov. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyél tökös,magadban mondogasd


"tökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hím.tökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hímtökös vagyok , macsó vagyok , én vagyok a hím" Egész addig míg elhiszed mert leírtak alapján egy 13 evés kislány vagy.

2010. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem igazán értem hogy hogy jössz be neki, ha nem is látott és azt se tudja ki vagy, de mindegy.

Ha nem akarsz csajozós dumával kábítani senkit, akkor csak barátkozz vele. Vagy ha van közös ismerősötök, akkor rajta keresztül találkozzatok, többen barátokkal. Mikor már kicsit jobban megismerkedtetek, akkor hívd el randizni.

2010. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátom beszélt neki rólam. Az alapján bejövök neki. Nem külső alapján.
2010. nov. 5. 15:39
 4/4 anonim válasza:
a 15:35ös válaszolónak: Nem lehet kislány mivel fiút akar meghódítani :D
2010. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!