Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férjed más nővel flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjed más nővel flörtöl az megcsalás?

Figyelt kérdés
A férjem már egy ideje kb fél éve egy másik nővel beszélget (telefon, mail) és hát elég intim dolgokról. Amit kinyomoztam, bár ő nem tudja, hogy én tudom.Viszont nem történt köztük még fizikai kapcsolat, de félek hogy egyszer fog vagy csak flörtöl? Hisz már több éve velem van és nem csalt még meg soha és most sem csalt meg ( mert szeret) hisz velem fekszik le mellettem kel mindet tudunk a másikról vagy már ez is megcsalás, hogy másra is gondol néha? Szerintetek lesz köztük komolyabb is a dolog vagy csak ennyi lesz?
2010. nov. 5. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi a megcsalás, megegyezés kérdése. Ha téged ez a helyzet zavar, az nem jó, beszélned kéne a férjeddel, csak az nem teszi könnyűvé a helyzetet, hogy "nyomoztál", ezt a férfiak általában rossz néven veszik.
2010. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk kell tudnunk, neked mi számít megcsalásnak? Szerintem van célravezetőbb megoldás is erre, mint hogy minekt kérdezgetsz.


Senki nem fogja biztosan megmondani neked, hogy összejönnek-e, bár van rá esély.

2010. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a megcsalás szubjektív dolog, valakinek még a szex is belefér, ha utána a pasi megbánja...

engem biztos hogy rendkívül idegesítene ez a helyzet, mindenképp beszélj vele, vagy csinálj valami rendkívülit az ágyban, hogy elfelejtse a másik nőt

2010. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!