Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál hasonlóan? Történt ilyen még valakivel? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve,egyszerűen nem találom a helyem.

Van egy majdnem 2éves kapcsolatom,de sajnos nem az igazi.

Sok benne a vita,és inkább olyan egyoldalú. Ez azt jelenti,hogy a barátom mindent megtett és meg is tesz értem,de én valahogy nem tudom annyira értékelni,viszonozni. Az elején ő csak lefektetni akart,én pedig sose kedveltem,de megpróbáltam vele. Aztán ő belém szeretett,szerelmes lett. Én pedig sose tudtam eldönteni,hogy szerelmes vagyok,vagy csak mint embert szeretem. Nagyon sokszor szakítottunk már,de soha nem volt komoly,legalábbis szerintem,mert nem tartott egy napnál tovább.Legtöbbször ő könyörögte vissza magát.

Annyira értelmetlen dolgokon akadunk ki mind a ketten,és ezek miatt mennek a viták. Tudjuk mind a ketten,hogy min kellene változtatnunk,de valamiért mégsem megy,vagy nem sok időre.

Ő tényleg szeret. Sosem csalt meg és tudom,hogy nem is tenné meg. Mindig a kedvemben jár,amikor tudott hívni mindig hívott,mindig meglepett valamivel,mindig ő jön hozzám. Amiben tud segít.

Tudja,hogy én egyszer valaki más iránt jobban érdeklődtem,de akkor is ő kérte,hogy maradjunk együtt,pedig fordítva kellett volna lennie.

Most viszont pénzes okok miatt nem tud hívni,így ha nem vagyunk együtt neten tartjuk a kapcsolatot. De mintha nem lenne olyan lényeges,hogy hívjuk egymást,vagy nem tudom.Lehet én látom rosszul,mert találkozni viszont minden nap szeretne,meg jön is.Puszilgat,mindig csak smárolna,oda is szokott bújni hozzám,vagy csak megölel.

Mindig szokta tartani a szavát. Viszont kicsit más a helyzet,mert fiatalok vagyunk,de ő ennek ellenére mégsem otthon lakik. Valaki másnál,ahol talán jövő év szeptemberéig maradhat,és azután kétes,hogy mi lesz.

Szeretne itt maradni,de ahhoz kellene munka. Én nagyon félek,hogy itt fog hagyni. Igaz azt mondta nekem,tegnap is és akárhányszor erről esik szó,hogy nem fog itt hagyni,mert fontosabb vagyok neki minden másnál. És hogy ennél messzebb nem lesz tőlem,mint most. Régóta mondja,hogy velem szeretné leélni az életét és el is jegyzett. (Bár én talán nem veszem ezt komolyan,mert ilyen idős korban ezt még annyira talán nem is kell. De örülök neki.)

Na,ezekből végülis csak annyit akartam kihozni,hogy néha olyan,mintha akkor kapnék több figyelmet,mikor nem vágyom rá annyira,és amikor meg nagyobb szükségem lenne rá,akkor kevesebbet foglalkozna velem. Nem tudom eldönteni,hogy én látom így,hogy hanyagol,vagy tényleg úgy van.

Meg idegesít ez a sok vita,szeretném az összeset mellőzni.

Hülyeségeken kapjuk fel a vizet és mindjárt jön a szakítás..ami nem is igazi.


Szerintetek szeret? Igazam van abban,hogy esetleg hanyagolna? Szerintetek ha eddig minden ígéretét betartotta,akkor ezt is be fogja?


Amúgy ezt említettem is neki,hogy remélem betartja és mondta,hogy ilyennel nem viccelne és bízzak meg benne,mert így lesz.


2010. nov. 5. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Félreértettem a kérdést?Mintha azt írtad volna, hogy tulajdonképpen nem is szereted!Szerintem szakítsatok, mielőttt nagyon belebonyolódsz!
2010. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem értem sajátmagam én se....

Én őt mindig is szerettem. A kérdés csak az,hogy hogyan? Mert a szeretet és szerelem között különbség van. A szeretet és a kötődést mindig érzem,a szerelmes viszot nem.

2010. nov. 7. 10:41
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul teszed fel a kérdést, már a leges- legelejétől.

Egy párkapcsolatban SOHA nem az számít, hogy szeret-e, hanem hogy összeilletek-e.


Ahol már alapból úgy kezdesz, hogy többször is szakítottatok,d e mindig visszakönyörögte magát... ott lehet ő az ember által ismert legteljesebb mértékig, legőszintébben és legodaadóbban is szerelmes... nem számít, ha egyszer nem passzoltok, nem illetek össze.

2010. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na ezt is lusta vagyok elolvasni
2010. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!!!

Nem teljesen értem az utolsó sorodat,mármint,hogy akkor nem számít ha nem passzolunk össze csak az a lényeg,hogy szerelmes?

2010. nov. 7. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!