Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál hasonlóan? Történt ilyen még valakivel? Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve,egyszerűen nem találom a helyem.

Van egy majdnem 2éves kapcsolatom,de sajnos nem az igazi.

Sok benne a vita,és inkább olyan egyoldalú. Ez azt jelenti,hogy a barátom mindent megtett és meg is tesz értem,de én valahogy nem tudom annyira értékelni,viszonozni. Az elején ő csak lefektetni akart,én pedig sose kedveltem,de megpróbáltam vele. Aztán ő belém szeretett,szerelmes lett. Én pedig sose tudtam eldönteni,hogy szerelmes vagyok,vagy csak mint embert szeretem. Nagyon sokszor szakítottunk már,de soha nem volt komoly,legalábbis szerintem,mert nem tartott egy napnál tovább.Legtöbbször ő könyörögte vissza magát.

Annyira értelmetlen dolgokon akadunk ki mind a ketten,és ezek miatt mennek a viták. Tudjuk mind a ketten,hogy min kellene változtatnunk,de valamiért mégsem megy,vagy nem sok időre.

Ő tényleg szeret. Sosem csalt meg és tudom,hogy nem is tenné meg. Mindig a kedvemben jár,amikor tudott hívni mindig hívott,mindig meglepett valamivel,mindig ő jön hozzám. Amiben tud segít.

Tudja,hogy én egyszer valaki más iránt jobban érdeklődtem,de akkor is ő kérte,hogy maradjunk együtt,pedig fordítva kellett volna lennie.

Most viszont pénzes okok miatt nem tud hívni,így ha nem vagyunk együtt neten tartjuk a kapcsolatot. De mintha nem lenne olyan lényeges,hogy hívjuk egymást,vagy nem tudom.Lehet én látom rosszul,mert találkozni viszont minden nap szeretne,meg jön is.Puszilgat,mindig csak smárolna,oda is szokott bújni hozzám,vagy csak megölel.

Mindig szokta tartani a szavát. Viszont kicsit más a helyzet,mert fiatalok vagyunk,de ő ennek ellenére mégsem otthon lakik. Valaki másnál,ahol talán jövő év szeptemberéig maradhat,és azután kétes,hogy mi lesz.

Szeretne itt maradni,de ahhoz kellene munka. Én nagyon félek,hogy itt fog hagyni. Igaz azt mondta nekem,tegnap is és akárhányszor erről esik szó,hogy nem fog itt hagyni,mert fontosabb vagyok neki minden másnál. És hogy ennél messzebb nem lesz tőlem,mint most. Régóta mondja,hogy velem szeretné leélni az életét és el is jegyzett. (Bár én talán nem veszem ezt komolyan,mert ilyen idős korban ezt még annyira talán nem is kell. De örülök neki.)

Na,ezekből végülis csak annyit akartam kihozni,hogy néha olyan,mintha akkor kapnék több figyelmet,mikor nem vágyom rá annyira,és amikor meg nagyobb szükségem lenne rá,akkor kevesebbet foglalkozna velem. Nem tudom eldönteni,hogy én látom így,hogy hanyagol,vagy tényleg úgy van.

Meg idegesít ez a sok vita,szeretném az összeset mellőzni.

Hülyeségeken kapjuk fel a vizet és mindjárt jön a szakítás..ami nem is igazi.


Szerintetek szeret? Igazam van abban,hogy esetleg hanyagolna? Szerintetek ha eddig minden ígéretét betartotta,akkor ezt is be fogja?


Amúgy ezt említettem is neki,hogy remélem betartja és mondta,hogy ilyennel nem viccelne és bízzak meg benne,mert így lesz.


2010. nov. 5. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt kérdezném meg tőled,hogy ha egy kicsi kétség is van akkor miért vagy vele?


23L

2010. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Na ez az,hogy van amikor erősen érzem,hogy szeretem,máskor meg rámtör ilyen depresszió féleség,hogy nem is szeret engem,meg hogy tuti itt hagy és mi lesz velem nélküle. Mert az biztos,hogy abba beleőrülnék:(


Válaszolsz a kérdésekre? Te mit gondolsz?

2010. nov. 5. 11:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Én a levél végére összezavarodtam,mert az elején arról írtál, h. lehet h. te nemszereted és nem olyan jó ez a kapcsolat, a barátod meg teljesen oda van érted, a levél végére meg már ott tartottál, j. te aggódsz h. elhagy és h. lehet ő nem tartja a szavát vagy hanyagol.


Szeret és hívogat akkor nem aggódnék, költözzön hozzád, ha meg nem szereted vagy nem akarod h. oda költözzön akkor ne.Ha nem szereted és nem érzed vele jól magad, szakíts vele és akkro mindketten azt csinálhatjátok amit szeretnétek.Amúgy ha sokat kell pedálozni a érted, úgy értve h. nem érzi a viszonzást,akkor idővel ebbe belefárad és el fog hagyni.

2010. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocsi,de elég furán fogalmazol mert az h. "egyszer úgy érzem h. nagyon szeretlek és az ah. néha úgy érzem el fog hagyni és mi lesz velem nélküle" Nekem ez egy és ugyan azt jelenti.
2010. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

11:46 vagyok, na akkor tisztábban(mert látom én se tudok írni)

"erősen érzem,hogy szeretem,---máskor meg rámtör ilyen depresszió féleség,hogy nem is szeret engem,meg hogy tuti itt hagy és mi lesz velem nélküle. Mert az biztos,hogy abba beleőrülnék" Szóval ez a két mondat szerintem ugyan azt jelenti.

2010. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A költözés nem megoldható,ahhoz tényleg fiatalok vagyunk.

Ezért nem értem magam,hogy akkor most csak szeretem,ha ennyire félek,hogy elhagy. Én benne szeretnék biztos lenni,hogy ő nem megy el és itt lesz velem,és mindig szeretni fog.


Meg hát,valami tanács sem ártana,hogy mégis ezeket a vitákat hogy kerüljük el,mert ez borít ki minket nagyon.

2010. nov. 5. 11:48
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem,mert attól hogy szeret nem biztos hogy nem lesz muszáj elmennie innen a megélhetés miatt.

Igaz erre ő azt mondta,hogy ha valamit valaki meg akar oldani,akkor meg is tudja.

2010. nov. 5. 11:50
 8/15 anonim válasza:

Megkérdezhetem hány évesek vagytok?

A kérdésekre nem nagyon tudok mit válaszolni, ugyanis számomra lehetetlen, hogy 2v után sem tudod, hogy csak, mint ember szereted-e vagy szerelemből. Ez durva! Már rég érezned kéne, hogy miként állsz hozzá, ennyi idő alatt teljesen letisztulnak, kialakulnak az érzelmek és kialakul egyfajta kötődés. Olyan mintha téged csak az eltöltött hosszú idő kötne ehhez a fiúhoz és ha így van én a szakítás mellett voksolnék. Még tapasztalatokat kell gyűjtened az életben "nélküle".

De ez csak az én véleményem.

Az eljegyzés pedig komoly dolog, tehát vagy úgy szabad csinálni, hogy komolynak is látszódjon vagy sehogy. Nem tudom ezt, hogy nem tudod "komolyan venni".

ezt pedig nem azért írtam mert régimódi vagyok csak tudom, hogy mikor az én kezem kérték meg odáig voltam az örömtől, életem egyik legszebb napja volt:) és csak 1éve voltunk akkor együtt

2010. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na de én 17éves vagyok...hogy vehetném komolyan?

Ő meg 19 lesz...


Nem tudom,ha rágondolok hiányzik,örülönék ha itt lenne,vagy bármi...szívesen összeköltöznék vele..

2010. nov. 5. 12:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Nah szia tök ugyan ebben a cipőben jártunk anno a bnőmmel mint ti ugyan ez a felállás, csak mi 6 évig voltunk együtt, eljegyzés is volt igaz kicsit idősebben...nah nem mintha ez számítana...Szóval, mikor szakítottunk, majd meghaltam,ő is aztán eltelt egy két hónap és ő fellélegzett, aztán én is, hidd el mind 2 nek sokkal jobb lenne, ha vége lenne. 1. te olyannal vagy akit nem szeretsz...csak azért maradnál vele, mert ragaszkodsz, amivel nincs is gond 40 évesen de ti mégfiatalok vagytok ehhez. 2. ő olyan emberrel van aki nem szereti, igaz azt hiszi szegény ahogy anno én is hogy ez a szeretet amit tőled kap... pedig nem szal ő is jobban járna, ha olyannal van aki ugyan úgy szereti mint ő téged. Szóval azt kell mondjam életem eddigi legjobb döntése volt, hogy végül szakítottunk és életem legnagyobb baklövése is egyben, hogy ehhez 6 év kellett, én azt mondom ne raboljátok egymás idejét tovább, mindenki jobban fog járni ;) 22F
2010. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!