Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön össze mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze mostanában semmi sem? (Sok gondolat lentebb. )

Figyelt kérdés

3 éve járok a barátnőmmel, jól megvagyunk, imádom őt, ő is szeret, most lett 17 éves, én meg 19.Születésnapjára kitaláltam, hogy elmegyünk Párkányba (Szlovákia), megyünk étterembe, utána meg az Esztergomi élményfürdőbe, mert még nem járt eddig külföldön se meg étterembe se meg Esztergomban se.Szép tervek, neki is tetszik, csak épp a szülei nem engedik el, és azt se, hogy nálam aludjon. Nyáron voltunk a Balatonnál nyaralni egy hetet (akkor járt először a Balatonnál is), meg utána egy hetet nálam volt, bár úgy tudták a szülei, hogy a Balatonnál vagyunk, akkor is nagyon nehéz volt összehozni, hogy eljöhessen, de elötte meg szilveszterkor is megengedték, hogy nálam aludjon, meg én is aludtam nála párszor, de most 17 éves korára miért nem engedik meg? Úgyse költözünk még össze, csak ha betölti a 18-at, akkor lép le otthonról, már ha sikerült megvalósítani, addig meg még nem jöhet el. Anyja meg most ezzel jött, hogy biztos hozzámköltözik, ha most elengedi, meg Szlovákiába csak 18 év felett mehetnek át útlevél nélkül, hiába mondtuk, hogy nem igaz. Nagyon ritkán találkozunk,mindketten suliba járunk, én meg dolgozom suli után és éjjel, így suli elött tudunk csak találkozni, mert hétvégére se engedik el, mindig dolgoztatják otthon.Telefonon is keveset tudunk beszélni, általában ha felhív vagy felhívom apja ordít, hogy tegye le azonnal, pedig én fizetem a telefonját, meg minden mást, kaját csomagolok neki mindig, mert nincs otthon nekik, ruhákat veszek neki stb. Amikor lent voltunk a Balatonnál kapott a 2 hétre 2 ezer ftot, a vissza vonatjára elég volt, de akkor is mentünk Tihanyba meg azért minden nap fagyi, süti, jó kaja, meg a szállás, mindent én álltam, és megkaptam, hogy milyen sokba volt nekik ez a nyaralás-hát nem mondtam nekik, hogy szánalmasak, csak a barátnőmmel beszéltük meg, persze amikor lent voltam náluk és én fizettem mindent, meg mindig kisegítettem őket, nem mondhattam, hogy most cigit nem veszek mert szerintem fölösleges, autóra félretett pénzem fele elúszott, de akkor "haverok voltunk" a szüleivel. Ja a pénzt meg sosem fogom visszakapni, egyszer mondtam, hogy visszaadogathatnák, én lettem a bunkó f... 2 munkahelyem van, egyik csak diákmunka, 8-12 órás ottlét, de heti 4 nap, másik rendes bejelentett munka féle, kötetlen, de nagyon nem megy mostanában, mert tök pesszimista meg rosszkedvű vagyok, ott meg mosolyognom meg jópofiznom kellene... Hát ez van... és még a suli sem megy valami jól mostanában, de a szakot le kéne tenni az érettségi mellé.

Egyenlőre itt a vége, talán majd még írok hozzá, ha elolvastad, és (miután mondtad magadban, hogy milyen szánalmas vagyok) írhatsz pár sort.

19/f


2010. nov. 5. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy szánalmas...hanem a barátnőd szülei.
2010. nov. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam.És hát ez durva!És egyáltalán nem te vagy a szánalmas,hanem a szülők. :S
2010. nov. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És jó ember lehetsz amúgy.Ennyi mindent bevállalsz a barátnőd miatt.Örülhet,hogy ilyen barátja van,aki ennyire szereti.Remélem hálás érte és megbecsül Téged!
2010. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 skelton ***** válasza:
nem az h nemsikerül semmi csak a szüleit kéne meggyőznöd, hogy nem vagy te rossz ember se szánalmas :)
2010. nov. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A szülők féltik a lányukat, ami valahol érthető szerintem. Viszont lehetnének engedékenyebbek is...Szerintem olyan programokat is kitalálhatnátok,amibe bele tudjátok vonni a szülőket is. Tudom,hogy ez nem a legkellemesebb dolog,de akkor talán belátják,hogy nem kell félteniük a lányukat Tőled. :) De ez csak az én véleményem.

19/L

2010. nov. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jesszus ne magadat hibáztasd ezért...szerencsés a barátnőd hogy ennyire szereted nem sok fiú tenne ijet a barátnőjéért..a szülei hogy úgy fogalmazzak elég szánalmasak és bunkók..:/ hát vagy vond be a szülőket is a programba és győzd meg őket. Remélem sikerül...ha nem és még így se akk nem mehet így örökre.... Nagyon szeretheted a lányt én is remélem hogy azért megbecsül legalább ő...
2010. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!